Baraj dizisi neden yayınlanmıyor? Baraj yeni bölümler ne zaman başlayacak?

Baraj dizisi neden yayınlanmıyor? Baraj yeni bölümler ne zaman başlayacak?

FOX TV'de başlayan ve sadece 2 bölüm kadar yayınlanan Baraj dizisinin çekimleri Corona virüs salgını nedeniyle iptal edilmişti. Baraj dizisi neden yayınlanmıyor, Baraj yeni bölümler ne zaman başlayacak, izleyicilerin merakla beklediği Baraj dizisinin Ramazan Bayramı sonrasında başlayabileceği düşünülüyor.

Baraj dizisi FOX TV’de sadece 2 bölüm kadar yayınlanabilmiş ve daha sonra Corona virüs salgını nedeniyle dizinin çekimlerine ara verilmişti. İzleyiciler Baraj dizisinin ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı.

Oyuncu kadrosunda Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman, Sumru Yavrucuk gibi ünlü oyuncuların rol aldığı Baraj dizisinin yakında yeni bölümleriyle tekrardan yayınlanabileceği tahmin ediliyor. Baraj dizisi yalnızca 2 bölüm kadar yayınlanabilmiş ve ilk bölümlerinde aldığı reytinglerle kanalını memnun etmişti.

Baraj dizisinin çekimlerine ilerleyen haftalarda başlanılması ve Ramazan Bayramı’nın ardından yeni bölümlerin FOX TV’de yayınlanması bekleniyor. Dizinin başlama tarihinin 27 Mayıs olacağı tahmin ediliyor.

Sağlık haberlerinden Türkiye’deki tüm gelişmelere kadar merak ettiğin manşetler için hemen Gursesgazetesi mobil uygulamasını indir! -

Güncel haberler her an karşında! Sen de Gursesgazetesi Facebook grubuna katıl, gündemdeki tüm yeni gelişmelerden anında haberdar olmaya başla!