Azize dizisi hamamda tecavüz sahnesi olay oldu!

Azize dizisi hamamda tecavüz sahnesi olay oldu!

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Azize dizisi oldukça iddialı bir sahne ile gündeme geldi. Azize dizisi hamamda tecavüz sahnesi olay oldu! İşte Azize dizisi tecavüz sahnesi ile ilgili tüm ayrıntılar…

Kanal D ekranlarında 19 Kasım 2019 tarihinde yayınlanmaya başlayan Azize dizisi oldukça iddialı bir başlangıç yaptı. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı Azize dizisinin ilk bölümünde hamamda bir tecavüz sahnesi yer aldı.

Mustafa Yıldıran tarafından canlandırılan Balkan karakteri Hande Erçel tarafından canlandırılan Azize’ye hamamda tecavüz ettiği sahne, sosyal medya üzerinde dizinin izleyicileri tarafından çokça konuşuldu.

Bu sahnede Hande Erçel’in gösterdiği başarılı oyunculuk performansı en çok dikkat çeken ayrıntılardan biri oldu. Elbette Balkan karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran’da son derece başarılı bir performans göstererek kötü adam rolünü son derece iyi bir şekilde gerçekleştirdi.

Olaylar Azize’nin Balkan’a bıçak saplaması ile başladı. Azize bu yaptığına sebep olarak ise Balkan’ın babasını ve kardeşini öldürdüğünü söyledi.

Balkan karakterinin ölüp ölmediği ise sonraki bölümde belli olacak.

İlk bölümü ile yayınlanan Azize dizisi izleyiciler tarafından ilgiyle izlendi ve beğenildi. Dizi sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.