Avlu Yeni Sezonu Hangi Kanalda Yayınlanacak? 3. Sezonda Avlu Devam Edecek mi?

Avlu Yeni Sezonu Hangi Kanalda Yayınlanacak? 3. Sezonda Avlu Devam Edecek mi?

Avlu yeni sezona devam edecek mi sorularına yönelik son günlerde iyice ciddileşmeye başladı. Dedikodulara göre dizi final yapmayacak ancak Star TV ile anlaşma konularında fikir ayrılıkları konusunda çözüm henüz bulunmuş değil. Bu durum ise dizinin 3. sezona nerede başlayacağı konusunu netleştirmediğinden dizinin sevenleri oldukça endişeli olmasına yol açıyor.

29 Mart 2018 Perşembe günü yayın hayatına başlayan Avlu dizisi final haberiyle sevenlerini üzmüş olsa da kesinlikle Avlu dizisi final yapmayacağı ancak Star TV ile fiyat pazarlıklarının devam ettiği haberine ulaşıldı. Limon Film Avlu dizisinin final yapmayacağını açıklasa da dizinin yayın hayatına hangi kanalda devam edeceği şu an için netlik kazanmış değil.

Avlu Dizisi Yeni Sezon Nerede Yayınlanacak?

Limon filmin yapımcılığını yaptığı, yönetmenliği Yüksel Aksu Hülya Gezer ve Şafak Bal tarafından yapılan Avlu dizisinin, senaristliğini Özlem Havuzlu ve Ahmet Köseoğlu’nun yapıyor. Avlu dizisi Star TV ile bir anlaşmazlık içerisinde olduğu geçen haftalarda gün yüzüne çıkmıştı. Bu olayın hemen sonrasında, dizi bir bölümünü yayınlamadı ve hemen akıllara acaba Avlu yayından mı kalktı düşüncesi sorulmaya başlanmıştı. Fakat, bir sonraki hafta Avlu kaldığı yerden devam etti.

Bugün, basına yansıyan dedikodular da Avlu dizisi final haberi, tüm sevenleri ciddi manada hayal kırıklığına sevk etti. Editör ekibimizin yaptığı detaylı araştırma sonucunda Avlu dizisi 3. sezonda devam edecek ancak, Star TV ile bir anlaşmazlık içerisinde olduğu konusunda ciddi duyumlarımız var. Şu an için sır gibi saklanan bu sorusun cevabı, 3 hafta önce intenet ortamında yayınlanacağı ve “netflix” ile anlaşma aşamasında olunduğu konusunda haberler çıkmıştı. Şu an için Avlu dizisinin yapımcıları veya Netflix yetkilileri bu konuda açıklama yapmadılar. Avlu dizisi için en ideal adaylardan biri mevcut dizilerinin bir çoğu ile yollarını ayıran ve yeni sezon yeni bir başlangıç ile başlayacak olan Kanal D. Yapımın özellikle ne kadar para istediği ve bu parayı hangi kanal karşılayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.