Avatar 2 filmi ne zaman vizyona girecek? Avatar 2 için vizyon tarihi

Avatar 2 filmi ne zaman vizyona girecek? Avatar 2 için vizyon tarihi

Avatar filmi dünyada en çok izlenen ve görsel efektleri ile herkesin hayran kaldığı ilk filmi sonrasında Avatar 2 ile geri dönüş yapıyor. Üç boyutlu film teknolojisinin ilk ürünlerinden biri olarak izlenen Avatar filminden sonra izleyiciler “Avatar 2 filmi ne zaman vizyona girecek?” sorusunun yanıtını araştırıyorlar. Avatar 2 için vizyon tarihi en çok merak edilen konular arasında yer alıyor…

Hatırlanabileceği gibi Avatar filmi ilk olarak 2009 senesinde beyaz perdelerde izlenmeye başlamıştı. Vizyona girmesi sonrasında milyonlarca seyirci tarafından izlenen Avatar filmi, o döneme damgasını vurarak herkesin beğenisini kazanmıştı. Avatar filminin devam filmi yaklaşık 10 senedir tüm izleyenler tarafından bekleniyor.

Elde edilen son bilgilere göre ilk filmi 2009 senesinde yayınlanan Avatar’ın ikinci filmi için hazırlıklar bitmiş durumda. James Cameron’un efsaneleşmiş eseri Avatar’ın devam filminin çekimlerinin bittiğinin öğrenilmesi sonrasında izleyiciler de yeni filmi ne zaman izleyebileceklerini araştırmaya başladılar.

Avatar 2 filminin çekimleri bitmiş olsa bile film için düzenlemeler için uzun bir süreç uygulanacak. Yapılan tahminlere göre film 2021 senesinde beyaz perdelerdeki yerini alacak. Yapım şirketi tarafından kesin bir açıklama yapılmasa bile Avatar 2 filminin 17 Aralık 2021 tarihinde vizyonda olması bekleniyor.

İlk film içerisinde 237 milyon dolar hasılat yaparak gişe rekorları kıran Avatar serisinin devam filmi olacak olan Avatar 2’nin tekrar böyle bir başarı elde edip edemeyeceği merak ediliyor. İlk filmde büyük bir başarı elde eden yapımın ikinci filminde de aynı başarısını devam ettireceği düşünülüyor.

İntenet ortamındaki söylentilere bakılacak olursa Avatar filmi 4 filmden oluşacak. 2. filmin 2021 senesinde, 3. filmin 2024 senesinde ve 4. filmin ise 2025 senesinde çıkacağı söyleniyor.