ATV Müge Anlı yeni bölüm neden yok? Müge Anlı’dan ne zaman başlayacak?

ATV Müge Anlı yeni bölüm neden yok? Müge Anlı’dan ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bu hafta yeni bölümleri ekranlara gelmedi. İzleyiciler ATV Müge Anlı yeni bölüm neden yok, Müge Anlı ne zaman başlayacak merak etmeye başladı. İşte Müge Anlı'nın açıklaması.

Corona virüs nedeniyle televizyon sektöründeki birçok yapımın çekimlerine ara verildi. Canlı yayına devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, bugün özel bölümle ekranlara geldi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölüm ne zaman?

Salgın önlemleri nedeniyle yayına ara veren program hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Yeni bölümlerin bir süre daha yayınlanmayacağı düşünülüyor.

Müge Anlı’dan program açıklaması

Programın sunucusu Müge Anlı, programa ara verildiğini şu sözlerle duyurdu:

‘’Ekranda kalmak istiyorum ve sizlerle beraber olmak istiyorum ama gün gün kısıtlamalar arttıkça çok istememize rağmen canlı olarak ekranda bulunamayabiliriz. Ancak ekranı boş bırakamayız, sevdiğiniz programlardan kolajlar hazırlarız. Sizlerle yine beraber olacağız. Ekranda değiller, aman hastalandılar mı diye bir şey aklınıza gelmesin. İnşallah sağlıkla, mutlulukla ve huzurla yeniden beraber olabiliriz.’’dedi.

-

Gursesgazetesi’un tarafsız haberlerini her yerde görmek istiyorsan, sen de bizi Instagram’da takip etmeye başla.

Günün tüm önemli gelişmelerini anında görüntüleyebilmek istiyorsan, sen de Gursesgazetesi Facebook grubuna katılarak merak ettiklerini öğrenmeye başla!