Atv Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni Sezon ne zaman başlayacak? EDHO yeni sezon çekimleri başladı!

Atv Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni Sezon ne zaman başlayacak? EDHO yeni sezon çekimleri başladı!

ATV ekranlarında uzun zamandır yayın hayatına devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin izleyicileri dizinin yeni sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyorlar. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? Alınan bilgilere göre yeni sezon çekimleri başladı…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman?

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanmaya başladığı tarihten bu yana kadar yoğun bir izleyici kitlesi elde etmeyi başardı. Dizinin izleyicileri yeni sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyorlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 139. Bölümü ile sezon finali yapması sonrasında izleyiciler yeni sezon bölümlerini heyecanla beklemeye başladılar. Son bölümde Zeki Sivri, Behzat ve İlyas’a büyük bir tuzak kurmuştur. Diğer yandan Hurşit’in son anda attığı adım Zeki’nin delirmesine sebep olmuştur. Hemen sonrasında Selcan’ı Çakırbeyliler’e gönderir. Selcan Hızır’ı vurur ve ortalık karışır.

Alparslan Selcan’ı vuramamıştır. Öte yandan Haşmet ise Tahsin’in ihanet etmesi sonucunda ne olduğunu şaşırmıştır. Zeki’nin de kaçması ile birlikte Haşmet Tahsin’i hırpalamaya başlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Tarihi

ATV ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Geçen sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin ilk bölümünün yayınlandığı tarih 25 Eylül olarak görülmektedir. Bu sezonda da yine Eylül’ün ikinci ya da üçüncü haftasında dizinin bölümlerinin ATV ekranlarında olması bekleniyor.