Arka sokaklar Ulaş kimdir? Gerçek adı nedir? Kaan Songün rol aldığı yapımlar

Arka sokaklar Ulaş kimdir? Gerçek adı nedir? Kaan Songün rol aldığı yapımlar

Arka Sokaklar dizisinde Ulaş karakteri dikkatlerden kaçmadı. İzleyiciler Arka Sokaklar Ulaş kimdir ve gerçek adı nedir sorularını araştırmaya başladı. Dizide Ulaş karakterine Kaan Songün hayat veriyor. İşte Kaan Songün rol aldığı yapımlar ve hakkında bilgiler.

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleriyle ekranlara dönüyor. Dizinin çekimlerine korona virüs nedeniyle ara verilmişti. Diziye verilen ara son buldu ve sevilen dizi yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkacak.

Erler Film’im yapımcılığı üstlendiği dizide yeni bölümler öncesi yeni isimlerde diziye dahil oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz, Oya Okar, Merve Oflaz ve Ozan Çobanoğlu gibi başarılı isimler yer alıyordu.

Diziye son olarak Ulaş karakteriyle Kaan Songün katıldı. Kaan Songün dizide Haydar Berk’in öğretmeni olarak katılacak.

Geçtiğimiz haftalarda Ulaş karakteri dizide yer almıştı. Ulaş karakterinin dizide daha fazla süre almasına karar verildi. Kaan Songün son olarak Çocuklar Duymasın adlı dizide Gece karakterine hayat veriyordu.

Günün önemli gelişmeleri, ekonominin gidişatı ve daha fazlası için sen de bizi Instagram’da takip etmeye başla.

Güncel manşetler, sıcak haberler, en yeni gelişmeler… Merak ettiğin tüm haberleri Facebook’ta da takip etmek istiyorsan sen de Facebook grubumuza katıl!