Arka Sokaklar Serpil kimdir? Gerçek adı ne? Filiz Kaya hakkında bilgiler

Arka Sokaklar Serpil kimdir? Gerçek adı ne? Filiz Kaya hakkında bilgiler

Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar’ın son bölümünde Serpil karakteri ile Filiz Kaya, konuk oyuncu olarak dahil oldu. Arka Sokaklar Serpil kimdir? Gerçek adı ne diye araştıranlar için işte, Filiz Kaya hakkında bilgiler…

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi, Arka Sokaklar 550. Bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin ekranlara gelen son bölümünde yer alan Serpil’in kim olduğu merak edildi. Tecavüze uğrayan bir kadını canlandıran Filiz Kaya, Arka Sokaklar’a konuk oyuncu olarak dahil oldu.

2006 yılından itibaren Kanal D ekranlarında olan Arka Sokaklar, uzun yıllar boyunca ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle ekranlara bir süre ara veren Arka Sokaklar, 1 Mayıs Cuma akşamı yeni bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin ekranlara gelen yeni bölümünde konuk oyuncu olarak dahil olan Filiz Kaya, merak edildi. Filiz Kaya, diziye Serpil rolü katıldı. Filiz Kaya hakkında detaylı bilgi bulunmasa da FOX ekranlarında uzun yıllar yayınlanan Deniz Yıldız’ı dizisinde bir dönem rol almıştır. Bununla birlikte oyuncu, Kurt Seyit ve Şura dizisinde yer almıştır.

Haberini nasıl seversin? Doğru ve tarafsız? O halde Gursesgazetesi mobil uygulamasını hemen telefonuna indir! -