Akıncı dizisi neden final yapıyor? Akıncı final bölümü ne zaman, dizi ne zaman bitecek?

Akıncı dizisi neden final yapıyor? Akıncı final bölümü ne zaman, dizi ne zaman bitecek?

ATV ekranlarının sevilen dizisi ‘Akıncı’ oyuncu kadrosunda değişikliklerin yaşanmasının ardından dizinin final mi yapacak sorusu akılları karıştırdı. Akıncı dizisi neden final yapıyor? Akıncı final bölümü ne zaman, dizi ne zaman bitecek? Sorularının yanıtlarını merak eden dizi severler haberimize göz atabilir

ATV’nin sevilen dizisi Akıncı, geçen hafta yeni oyuncuların diziye dahil olması ile birçok kişinin diziden çıkması izleyicileri şaşırtırken akıllara dizi final mi yapacak sorusu geliyor. Yaz aylarının gelmesi ile birçok dizi sezon finali veya final yaparken Akıncı’nın durumu merak edildi. NTC yapımlı dizi ekranlara 4 bölüm sonra veda edecek.

Akıncı dizisi ne zaman bitecek?

Akıncı dizisinin ne zaman merak ettiğini araştıran izleyiciler dizinin hangi bölümde final yapacağı araştırıyor. Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Tolga Tekin, Yıldıray Şahinler gibi isimlerin yer aldığı dizi 20.bölümde ekranlara veda edecek.

Akıncı dizisinin konusu

Dizide Fatih, yakışıklı bir tarih öğretmenidir. Okulundan mezun olduğu gün babasının eski bir arkadaşı Orhan adında bir adamla karşılaşan Fatih, o günden sonra hayatı değişmiştir. Hiç bilmediği ailesinin tarihi ile yüzleşen Fatih’in babası Osmanlı soyundan gelen ‘Akıncı Beyi’dir. Suikast sonucunda şehit düşen babanın görevini artık oğlu Fatih yürütecektir. Fatih, yıllarca Osman tarafından eğitilir ve ülkesine tehdit oluşturacak her türlü suç örgütü ile savaşır. Gündüzleri sıra dışı eğitimi ile tarih öğretmenliğini yapan Fatih, geceleri ise taktığı maske ile Akıncı olur. Günden güne halk kahramanına dönüşen Akıncı, ülkesinin zarar görmemesi için elinden geleni yapar. Emniyet güçleri ise Akıncı’nın peşinde olur. Nergis ise başarılı bir gazetecidir. Yıllardır Akıncı’nın gerçek kimliğini merak eder ve peşine düşer. Nergis ve Akıncı aşk yaşamaya başlasa da Cüneyt aralarına girer. Cüneyt ise yıllar önce Nergis’e aşık olan fakat karşılık alamamıştır. Günden güne Fatih ve Nergis yaklaşırken ülke için en büyük tehlikelerden biriside Nergis’in öz babası Cevdet’tir. Akıncı ise tüm bunlara rağmen hem babasının intikamını almak isterken ülkeyi korumaya çalışıyor.