6 Nisan 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları Belli Oldu! Aile Hikayesi Survivor İkizler Memocan Yarışında Birinci Bellirlendi!

6 Nisan 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları Belli Oldu! Aile Hikayesi Survivor İkizler Memocan Yarışında Birinci Bellirlendi!

Ekranların sevilen dizileri ve programları arasında reyting rekabeti devam ediyor. Peki 6 Nisan 2019 Cumartesi reyting sonuçları kaçtır? Aile Hikayesi Survivor İkizler ve Memocan programlarının reytinglerini haberinizde açıkladık.

Yaptığımız derin araştırmalar sonucu 6 Nisan 2019 Cumartesi tarihli reytingleri öğrendik. Bir Aile Hikayesi, Survivor, İkizler, Memocan, Kalk Gidelim dizileriyle Kim Milyoner Olmak İster programı tam da bugün yayınlanan programlar arasındadır. Oldukça ilgi çeken programların yayınlandığı bu günde kim ne kadar reyting aldı herkes merak ediyor. İşte o reyting sonuçları…

6 Nisan 2019 Cumartesi tarihi reytinglerine bakacak olursak Bir Aile Hikayesi, Survivor, İkizler, Memocan, Kalk Gidelim dizileriyle Kim Milyoner Olmak İster programı yarışıyor. Kıyasıya bir mücadele olduğunu görmekteyiz. Cuma gecesine damga vuran Hercai dizisinden sonra, cumartesi günü hangi dizi rekor kıracak? İşte o reytingler…

6 Nisan 2019 Cumartesi reyting sonuçları için Bir Aile Hikayesi, İkizler, Memocan, Kalk Gidelim dizileri dizi kategorisinde yarışacaklar. Aynı zamanda bu tarihte Survivor, Kim Milyoner Olmak İster ve Güldür Güldür Show program kategorisinde yayınlanacak. Baktığımız zaman oldukça büyük bir mücadele var. İşte bu mücadelenin sonuçları…

En çok merak edilen dizi ise Bir Aile Hikayesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu dizinin bu hafta ne kadar reyting alacağı merak ediliyor. 6 Nisan 2019 Cumartesi yayınlanacak olan bütün programlara göz atacak olursak karşımıza uzun bir tablo çıkıyor:

Bu tabloya da göz attıktan sonra 6 Nisan 2019 Cumartesi gününde ekranlarda yayınlanacak olan dizi ve yarışma programlarına bakalım: Erkenci Kuş STAR TV’de, İkizler Memo-Can dizisi KANAL D’de, Kalk Gidelim dizisi TRT 1’de, Survivor 2019 TV8’de, ikinci bölümüyle Bir Aile Hikayesi dizisi FOX TV’de ve Kim Milyoner Olmak İster? yarışması ATV ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkacak. Bakalım reytingleri kim kazanacak?

En çok merak edilen dizinin Bir Aile Hikayesi olduğunu belirtmiştik. 6 Nisan 2019 Cumartesi günü Bir Aile Hikayesi dizisi ekranlarda izleyiciyle buluşurken, diğer yandan da Survivor 2019, Erkenci Kuş ve İkizler Memocan gibi diziler ve Kim Milyoner Olmak İster yarışması da karşımıza çıkan diğer programlar arasında. Ekranlar oldukça dolu. Bu diziler ve programların oldukça ilgi çektiğini göz önünde bulundurursak kıyasıya bir reyting rekabetiyle karşılaşacağız. Gelin bir de Cuma akşamının reytinglerine bakalım:

6 Nisan 2019 Cumartesi günü ekranlarda 2019 Survivor Tv8 de, Erkenci Kuş Star tv de, İkizler Memocan Kanal D de, Kalk Gidelim Trt1 ekranlarında yayınlanırken Bir Aile Hikayesi dizisi FOX TV de ve Kim Milyoner Olmak İster? bilgi dizisi da ATV de sizleri bekliyor. Biz kendi tahminlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Lütfen reyting tahminlerinizi siz de bizimle paylaşın.

6 Nisan 2019 Cumartesi Reytingleri: Total’de Survivor 6.23 reytingle 1., Erkenci Kuş 5.22 reytingle 3., Kalk Gidelim 4.45 reytingle 4., İkizler Memo Can 4.27 reytingle 5., AB’de Güldür Güldür Show 5.3 reytingle 1., Erkenci Kuş 4.8 reytingle 3., Kalk Gidelim 3.92 reytingle 6., İkizler Memo Can 3.46 reytingle 8. oldu.

En çok ön plana çıkan programlar Survivor 2019 Erkenci Kuş Kalk Gidelim dizileri olurken, Kanal D ekranlarında yayınlanan İkizler Memocan adlı dizi de yeni bölümüyle izleyiciyle buluşacak. Kanal D seçimlere özel olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ekranlara çıkarmıştı. Bu program en çok izlenen program olmuştu.

Son dakika bilgisi olarak reyting sonuçlarını açıklıyoruz: 6 Nisan 2019 Cumartesi Reytinglerde: Total’de Erkenci Kuş 6,64 reytingle 1., Kalk Gidelim 4,05 reytingle 7., AB’de FOX Ana Haber 5,67 reytingle 1., Erkenci Kuş 5,66 reytingle 2., Kalk Gidelim 4,61 reytingle 5. oldu.

Bu gecede en çok reyting mücadelesi yapacak olan programlar arasında Survivor 2019 Erkenci Kuş İkizler Memocan programları olacak. Geçen haftanın en çok izleneni ise Survivor 2019 programı olmuştu. Ancak yarışmada bir değişiklik olacak. Artık Türkiye-Yunanistan değil de Ünlüler-Gönüllüler olacak. Tabi herkes bu değişikliğin neden olduğunu merak ediyor.

Reyting sonuçları geçen cumartesi alt üst olmuştu. Bütün programlar olağanüstü izlenme oranlarına ulaştılar. Kendi aralarında önemli bir rekabet var. Sizler için 6 Nisan 2019 Cumartesi hangi programların reyting için yarışacağını araştırdık. İşte o programlar…

  • Erkenci Kuş | STARTV
  • İkizler Memo-Can | KANALD
  • Kalk Gidelim | TRT1
  • Survivor 2019 |TV8
  • Bir Aile Hikayesi | FOXTV
  • Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

En önemli diziler arasında Star TV ekranlarından yayınlanan Erkenci Kuş dizisi olarak ön plana çıkıyor. Onu takip eden diğer program ise Kanal D’deki İkizler Memocan dizisi. Diğer önemli olan dizi ise TRT 1 ekranlarındaki Kalk Gidelim dizisi olarak göze çarpıyor. Ayrıca bu gece önemli yarışma ve eğlence programları da var. TV8 ekranlarında O Ses Türkiye, Fox TV ekranlarında Bir Aile Hikayesi ve ATV ekranlarında Kim Milyoner Olmak İster yarışmaları 6 Nisan Cumartesi günü reyting rekorları kırmak için kıyasıya mücadele edecekler.

Reyting rekorları kırmaya hazırlanan programları kısaca inceleyelim:

Erkenci Kuş l Star TV

Ekranların sevilen dizisi olmayı kısa sürede başaran Erkenci Kuş, Can ve Sanem’in başrolünde devam ediyor. Güzel bir aile dizisi olan bu dizinin izlenme oranları da oldukça yüksek. Tabi bunu usta ve tecrübeli oyunca kadrosuna da bağlayabiliriz. İnsanları güldüren ve eğlendiren önemli bir dizi.

İkizler Memo-Can l Kanal D

Reyting listelerinde bu dizi de var. 5-6 puan arası bir reyting oranı yakalayan dizinin izleyici kitlesi oldukça yüksek. Milli maçlar ve seçimler dolayısıyla üç haftalık aranın ardından izleyiciyle buluşan dizinin reytinglere damga vurması bekleniyor.

Kalk Gidelim l TRT 1

Komedi tarzının ülkemizde en önemli temsilcileri arasında yer alan Kalk Gidelim dizisi kısa sürede kendisini izleyicilere sevdiren diziler arasında yer buldu. Bu yüzden haklı olarak reytinglerde üst sıralara tırmanıyor. Diziye yeni oyuncuların katılması önceki sezona göre daha çok reyting almasına sebep oldu.

Survivor 2019 l TV8

Acun Ilıcalı’nın satın aldığı TV8 sadece eğlence programları yapacağını duyurmuştu. Aynı zamanda yine Acun’un sunduğu O Ses Türkiye geçtiğimiz günlerde final yapmıştı. Hal böyle olunca yıllardır ekranların en sevilen yarışma programı olan Survivor 2019’un kaç reyting alacağı merak konusu.

Bir Aile Hikayesi l FOX TV

Fox TV ekranlarının vazgeçilmezi olmayı başaran Bir Aile Hikayesi dizisi, herkesin gönlüne girerek reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Henüz yeni bir dizi olmasının avantajını da kullanarak reyting listelerinde kendine yer bulmayı başardı.

Kim Milyoner Olmak İster? l ATV

Kenan Işık’ın vefatından sonra ekranlardan kalkacağı düşünülen Kim Milyoner Olmak İster? yarışması sanıldığının aksine tam gaz devam ediyor. Sunuculuğunu Murat Yıldırım’ın yaptığı program her zaman olduğu gibi bu hafta da izlenme rekorları kıracak gibi görünüyor.

İşte tüm reyting oranları...