3 Adam yeniden mi başlayacak? 3 Adam Talk Show ne zaman başlayacak?

3 Adam yeniden mi başlayacak? 3 Adam Talk Show ne zaman başlayacak?

İlk başladığı zamanlarda Star TV ekranlarında yayınlanan ve sonralarında TV8 ekranlarına taşınan 3 Adam Talk Show’un yeni bölümlerinin tekrar çekileceği hakkında iddialar ortaya atılıyor. Her Çarşamba günü TV 8 ekranlarında yayınlanan 3 Adam’ın eski bölümlerinin hangi saatte yayınlandığı her hafta değişiklik gösteriyor. Peki 3 Adam geri mi dönüyor? Tekrar bölümleri yayınlanan Talk Show hakkında kritik açıklamalar yapıldı…

3 Adam Geri mi Dönüyor?

3 Adam programı ilk zamanlarında Star TV ekranlarında sonralarında ise TV8 ekranlarında yayınlanan bir Talk Show programı olarak karşımıza çıkmaktadır. Küçüklüklerinden beri can ciğer yakın arkadan olan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak tarafından yapılan Talk Show programı, genellikle gençler tarafından sıkı bir şekilde takip edilmekle birlikte, yetişkin kitlenin de beğenisini toplamıştır.

Bundan yaklaşık 8 sene evvel Çok Güzel Hareketler ­Bunlar yapımında yer alan 3 genç arkadaş, o programın sonlanması ardından bazı dizi girişimlerinde bulunmuş sonrasında ise 3 Adam Talk Show’unu yapmaya başlamışlardı. Nitekim program çok sevildi ve çok takip edildi.

Son olarak programın yer aldığı noktada 3 Adam Sahne isminde bir bölüm eklemesi yapılmıştı. Burada izleyiciler de programa dahil oluyor, eğlenceli içerikler ortaya konuyordu.

Ancak 3 Adam Talk Show programı tahmin edildiğinden de önce final yaptı. Yayın hayatını erken sonlandıran Talk Show’un, üç arkadaşın kendi kafalarında kurdukları projeleri hayata geçirebilmek için final yaptığı, çok sonralarda öğrenildi. Eser Yenenler bu konu hakkında şu açıklamaları yaptı.

“Soranlara, sormayanlara;

Girişimci ruhumuza karşı koyamaıp, kendi projelerimizi yapabilmek adına 3 Adam Yapım’ı kurduk. Bu yüzden Acun Medya ve Tv8’den affımızı istedik. Yeni ve güzel şeylerin hazırlığındayız… 3 ADAM Talk Show’u da doğru zamanda doğru yerde sizlerle buluşturacağız.”

Bu bağlamda üç arkadaşın kendi yapım şirketlerini kurdukları ve bundan sonra yollarına kendi başlarına devam edecekleri anlaşılıyor. Bakalım 3 Adam Yapım’ın bundan sonraki projesi nasıl olacak…