25 Nisan 2019 Perşembe Reyting Sonuçları Çarpışma Çukurova Bizim Hikaye Avlu Yarışında Birinci Kim Oldu?

25 Nisan 2019 Perşembe Reyting Sonuçları Çarpışma Çukurova Bizim Hikaye Avlu Yarışında Birinci Kim Oldu?

Perşembe akşamlarında kanallarının en önemli yapımları reytingler için yarışıyor. 25 Nisan 2019 Perşembe akşamında da Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Bizim Hikaye, Avlu gibi önemli diziler reytingler için yarışacak. Perşembe akşamlarında reyting listelerinin birinci sırasında Bir Zamanlar Çukurova dizisi yer alıyor.

25 Nisan Perşembe akşamı pek çok önemli yapım reytingler için kıyasıya yarışacak. Çarpışma, Bir Zamanlar Çukurova, Bizim Hikaye, Tek Yürek gibi dizi ve programlar reytinglerde üst sıralar için rekabet edecek. ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi reyting listelerinin ilk sırasında yer almaya devam ediyor. Çocuklar Duymasın dizisi geçtiğimiz haftalarda final yaptı ve ekranlara veda etti.

Perşembe günlerinde şimdiye kadar oluşan reyting listesinde ATV’nin Bir Zamanlar Çukurova dizisi liderlik koltuğunda oturuyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 13.69 reytingle ilk sırada yer alırken, listenin ikinci sırasında 5.56 reyting puanıyla Bizim Hikaye dizisi var.

Avlu dizisi totalde elde ettiği 5.05 reytingle listenin 6. basamağında kendisine yer buldu. Show TV’nin beklentileri karşılayamayan dizisi Çarpışma totalde aldığı 2.9 reytingle listenin 17. sırasında yer alıyor.

AB’de ise yine Bir Zamanlar Çukurova dizisi birinci sırada. Bir Zamanlar Çukurova dizisi AB’de 10.77 reyting aldı. Jet Sosyete 4.29 puanla 5., Çarpışma dizisi 4.12 puanla 6., Bizim Hikaye dizisi 4.1 reytingle 7., Avlu dizisi de 3.79 reytingle 9., sırada yer aldı.

Perşembe akşamlarında kanalların ön önemli dizileri yayınlanıyor. Bundan dolayı Perşembe akşamları oluşan reyting oranları merakla bekleniyor. Bu akşamda da kanalların en önemli yapımları ekranlarda olacak.

25 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan dizi ve programlar şunlardır:

- Bir Zamanlar Çukurova, ATV

- Bizim Hikaye, Fox TV

- Avlu, Star TV

- Çarpışma, Show TV

- Jet Sosyete, TV 8

- Yemin ve Elif, Kanal 7

Bir Zamanlar Çukurova, ATV

Bir Zamanlar Çukurova dizisi hem AB’de hem de totalde reyting listelerinin ilk sırasında yer alıyor. Rakipleri ile kıyaslandığında hem oyuncu kadrosu olarak hem de yayınlandığı kanal olarak güçlü olan dizinin 25 Nisan Perşembe akşamında alacağı reytingler merak ediliyor. Tahminlere göre Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu sezon sonuna kadar birinci sıradaki yerini koruyacak.

Avlu, Star TV

Avlu dizisi Perşembe akşamlarında önemli reyting oranları almaya devam ediyor. Avlu dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın ardından listenin ikinci sırasında yer alıyor. 25 Nisan akşamı Avlu dizisi aynı reytingleri alabilir.

Bizim Hikaye, Fox TV

Fox TV’de ikinci sezonuna devam edene Bizim Hikaye dizisi oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bizim Hikaye dizisi şu ana kadar aldığı reytinglerle birlikte listenin ortalarında kendisine yer bulmayı başardı.

Çarpışma, Show TV

Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ’un oturduğu Çarpışma dizisi reyting oranlarını arttırmaya devam ediyor. Çarpışma dizisi yayın hayatına başladığı sıralarda beklenilen reytingleri alamamışı. Ancak bölümler ilerledikçe dizinin reytingleri beklenilen seviyelere gelmeye başladı.

Fatih Portakal ile Ana Haber, Fox TV

Fatih Portakal’ın sunumuyla ekranlara gelen Fox Ana Haber bülteni en çok izlenen programlar arasında yer alıyor. Hafta içi günlerinde Fatih Portakal’ın sunduğu haber bülteni, rakiplerine fark atıyor. Fox Ana Haber 25 Nisan Akşamında da Fatih Portakal’ın sunumuyla ekranlara gelecek.

25 Nisan 2019 Perşembe AB-Total Reyting Sonuçları açıklanır açıklanmaz eklenecektir.