2020 yaz aylarında başlayacak diziler belli oldu

2020 yaz aylarında başlayacak diziler belli oldu

2020 yaz aylarında başlayacak diziler belli oldu. Yaz döneminde dizilerin tatile girmesiyle kanallar yazlık dizilere yer veriyor. Kanallar yaz dönemine az bir süre kala yaz dönemi çalışmalarını hızlandırdı. 2020 yaz dizileri listesi haberimizde.

2020 yaz kış sezonun bitmesine az bir süre kaldı. Kanallar yaz döneminde yayınlayacağı dizileri belirlemeye başladı. Bilindiği gibi yaz döneminde dizilerin tatile girmesiyle yeni yazlık diziler ekranlarda yer alıyor.

2020 yaz dizileri hangileri?

Fox TV yaz döneminde Bir Göksu Masalı adlı diziyi yayınlayacak. Kanal geçen sezon Her Yerde Sen adlı yazlık diziyle izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Kanal bu yaz döneminde de başarısını devam ettirmek istiyor. Bir Göksu Masalı dizisinin oyuncu seçmelerinin Mart ayında yapılaması ve çekimlerine Nisan Mayıs aylarında başlanması bekleniyor.

Star TV ekranlarında yaz döneminde yayınlanması beklenen bir dizide Can Borcu oldu. Kanal yaz döneminde yayınlanacak olan dizi için Can Yaman ile anlaştı. Can Borcu dizisinin yapımcılığını Gold Film üstlenirken dizinin geçen yaz sezonun yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisi gibi başarılı bir grafik çizmesi bekleniyor. Can Borcu dizisinin oyuncu seçmeleri Mart ayında yapılacak. Dizi Haziran ayında ekranlarda olacak.

Kanal D yaz döneminde Yeni Hayat dizisiyle izleyicilerine neşe kaynağı olmak istiyor. Yeni Hayat dizisinin başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Nisa Sofia Aksongur olacak. Dizide emekli olmak zorunda kalan bir askerin sıkıcı hayatının bir anda değişimini konu ediniyor. Dizinin oyuncu seçmelerinin ise Mart ayında tamamlanması bekleniyor.

Show TV yaz döneminde Kim Korkar Hain Aşktan dizisiyle izleyici karşısına çıkacak. Dizinin detayları sır gibi saklanıyor. Ancak ilerleyen dönemde dizi hakkında açıklama yapılması bekleniyor. Dizinin oyuncu seçmeleri ve afiş çalışmalarının kısa süre içinde başlaması hedefleniyor. Dizi romantik komedi dalında ekranlarda yer alacak.