Yeliz Yeşilmen estetik operasyonu geçirdi! Gıdısını ve göz kapaklarını aldırdı!

Yeliz Yeşilmen estetik operasyonu geçirdi! Gıdısını ve göz kapaklarını aldırdı!

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Yeliz Yeşilmen estetik operasyonu geçirdi. Ameliyat sonrasında yaşadıklarını anlatan sanatçı “inanın çok kolay değil” ifadelerine yer verdi. Gıdısını ve göz kapaklarını aldıran Yeliz Yeşilmen’in son hali haberimizde

Sanatçı Yeliz Yeşilmen estetik operasyonu geçirerek tüm sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Altı saat süren operasyonda başarılı geçtiğini söyleyen Yeşilmen, ameliyat sonrası sosyal medya da konuşma yaptı. Gıdısını ve göz kapaklarını aldıran sanatçı “hem para veriyorsunuz hem acı çekiyorsunuz” dedi. Fotoğraflarda yorgun gözüken sanatçı takipçilerinden yine tepki aldı. Yaptığı paylaşımları ile gündemden düşmeyen oyuncu, ameliyat olması ile birlikte tekrar gündeme düştü.

Takipçilerine seslenen Yeşilmen operasyon sonunda “İyim merak etmişsiniz. Göz kapağımı ve gıdımı aldırdım. Asla yüzüme bir şey yapılmadı. Ailecek gıdılıyız kızım Asya’nın bile gıdısı var. Gıdı ve göz kapağı iyim sorun yok" ifadelerini kullandı.

Yeliz Yeşilmen estetik operasyonu geçirdi! Gıdısını ve göz kapaklarını aldırdı!

Takipçileri ise ‘ne gerek vardı?’ derken Yeşilmen sorulan sorulara yanıt verdi. Göz kapaklarında et çıktığını ve yorgun gözüktüğünü söyledi. Gıdısının ise klibinde fark ettiğini açıkladı. Yeliz Yeşilmen konuşmasına şu sözlerle devam etti. “İnanın çok kolay değil hem para veriyorsunuz hem acı çekiyorsunuz fakat kendinizi ödüllendiriyorsunuz. Kendinizi daha iyi hissedecekseniz böyle ufak dokunuşlar yapabilirsiniz." şeklinde konuştu.

11 yıldır evli olan Yeşilmen, 2 çocuğunun babası Ali Uğur Akbaş ile birlikte poz verdiği paylaşımlarından söz ettirmeye devam ediyor.

Ailesi ve arkadaşları ile hafta sonu Maşukiye giden Yeşilmen, eşi ile paylaştığı fotoğrafın altına "Huhu tam da bu foto sonrası birbirimize girdik sebep? Tabii ki içimde Kalmasın 4 yıldır gelmeyen evlilik yıldönümü hediyesi. Yani bir dal çiçek dahi gelmedi yine yolda bu konu ve artık net küstüm hatta şimdiki otelde bile ayrı odalar eh dayanamam bu kadarına pes. Sizlerle her şeyi paylaşan ben şunun kulağını sağlam çekin derim" notunu düşmüştü.

Yeliz Yeşilmen estetik operasyonu geçirdi! Gıdısını ve göz kapaklarını aldırdı!

Daha sonra farklı pozlar paylaşarak kocasına ‘Düşüncesiz ve inanılmaz cimri’ ifadelerini kullanan sanatçı, fotoğrafı hikayesinde paylaştı.

2020 Mayısıs ayında sosyal medya hesabında ağlayarak video yayınlayan Yeşilmen, ‘sonumun Bergen gibi olmasından korkuyorum’ sözleri ile herkesi ayağa kaldırmıştı. Kendisini merakta bırakan Yeşilmen daha sonra sözlerine açıklık getirdi.


Yeliz Yeşilmen estetik operasyonu geçirdi! Gıdısını ve göz kapaklarını aldırdı!

16-17 yıldır eşi ile birlikte olduğunu açıklayan Yeşilmen, geçimsizlik olduğundan bahsetti. Aşırı duygusal olduğunu söyleyen sanatçı, eşi ile tartışma sonrasında böyle bir video çektiğini açıkladı. Kocasına sesini duyurmak istediğini belirtirken Yeşilmen, kimseyi zan altında bırakmak istemediğini söylemişti.

Kısa zaman öncesinde Ramazan ayının gelmesi ile ojeli tınakları ile namaz fotoğrafı paylaşan Yeşilmen, binler kişi tarafından eleştiriye maruz kalmıştı. Takipçileri oje abdest tutmaz sözlerini sarf ederken ünlü sanatçı farkında olmadığını ve bu olayın çok büyütüldüğünü söyledi.