Vedat Milor'a Burgazada'da fiziksel saldırı

Vedat Milor'a Burgazada'da fiziksel saldırı

Televizyonların sevilen Yemek Eleştirmeni Burgazada'da yaşadığı çirkin saldırıyı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Yemek eleştirimeni olarak tanıdığımız ve ekranların sevimli yüzü olan Vedat Milor, bir iş seyehati için gittiği Burgazada'da bir restoran çalışanını uyarmasının üzerine fiziksel olarak şiddet gördü. Yaşadığı olayı Twitter hesabından paylaşan Ünlü Gurme; "Beni denize doğru itti. Geriye doğru denize düşsem boynum kırılabilirdi" ifadelerini paylaştı.

Vedat Milor'a Burgazada'da fiziksel saldırı

"BAŞIMDAN TATSIZ BİR OLAY GEÇTİ"

Ünlü gurme Vedat Milor, yaşadığı olayı şu ifadeler ile anlattı; "Burgazada'da başımdan çok tatsız bir olay geçti. Detaylı paylaşmak istiyorum çünkü bu sorun farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Ada'da rıhtıma yakın restoranlar Belediye'nin çizdiği sınırları ihlal edip masalarıyla neredeyse geçecek yer bırakmıyor. "SANA NE LAN, FAZLA KONUŞMA"Bazı restoranlar fazladan bir masa daha koyup yürümeyi imkansız hale getiriyorlar. Restoranın önünden geçerken benzer bir sorun vardı ve ben de ilgili bir çalışanı ikaz ettim. Ancak çalışan 'sana ne lan, fazla konuşma' diyerek beni denize doğru itti. Düşmeme ramak kaldı."BOYNUM KIRILABİLİRDİ"Açık biçimde kanuna ve nizama aykırı olan bir uygulamayı ikaz ettiğim için uygulanan bu kaba kuvvet düşündürücü. Bu restoranın sahiplerinden birinin Belediye Başkan Yardımcısı olması iki kere düşündürücü ve üzücü. Geriye doğru denize düşsem boynum kırılabilirdi.

FARKINDA OLMADAN KAVGAYI KAYDA ALMIŞ

Çok üzücü bir olay daha var: Restoran sahipleri benim çalışana hakaret ettiğimi iddia etmiş. Öyle bir şey söz konusu değil tabii ki. Vapurda dönerken gittiğim restoranla ilgili düşüncelerimi ses kaydına aktarıyordum. Allah'tan bu açık kalmış. Olan biten her şey orada. Amacım çete, dağ kanunlarına aynı şekilde yanıt vermek değil. O yüzden kötü yorum bırakma, bizzat arayıp taciz etme gibi yaklaşımlar doğru olmaz. Yapılması gereken şey belediyenin o bölgeyi geçişe uygun hale getirmesi." ifadelerini paylaştı.