Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan'dan çalışanlarına büyük destek

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan'dan çalışanlarına büyük destek

İzzet Yıldızhan’dan çalışanlarına büyük jest. Yıldızhan Etiler’de gazetecilerle gerçekleştirdiği sohbet sırasında 286 personelini ücretli izne çıkarttığını söyledi. İşte ünlü türkücü İzzet Yıldızhan’ın açıklamalarından satır başları…

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan geçtiğimiz günlerde Etiler’de görüntülendi. İzzet Yıldızhan gazetecilerin sorularını yanıtladı ve korona virüs hakkında konuştu. Yıldızhan, İzmir’deki otelinin virüs nedeniyle kapatılması yönündeki soruya da yanıt verdi.

286 personelimi ücretli izne çıkarttım

Türkücü İzzet Yıldızhan oğlu ile alışveriş yaparken Etiler’de görüntülendi. Yıldızhan önemli bir görüşme nedeniyle İstanbul’da olduğunu dile getirdi ve iftar alışverişine çıktıklarını söyledi. Ünlü türkücü korona virüs hakkında da konuştu. Yıldızhan durumun ciddiye alınması gerektiğini ve Ömer Döngeloğlu hocanın yakın dostu olduğunu ifade ederken, vefatı sonrası üzüntüsünü dile getirdi. Yıldızhan virüsün mal, mülk, şan, şöhret tanımadığını gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Yıldızhan İzmir’deki otelinin kapalı olduğunun hatırlatılması üzerine 286 personelin ücretli izne çıkarıldığını söyledi. Yıldızhan, yapılan yardımın konuşulmaması gerektiğini, kendisinin çevresine yapabildiği kadar yardımcı olmaya çalıştığını dile getirdi. Yıldızhan geçen hafta Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastane personellerine yaptığı yemek jesti konusunda da açıklama yaptı. Yıldızhan jest hakkında şunları söyledi:

“Onlar bizim başımızın tacı. Ben bir şey yapmışım, çok mu? Bunların konuşulması bile ayıp. Sağ olsunlar onlar nezaket gösterip, teşekkür etmişler. Ne diyebilirim ki?”

İzzet Yıldızhan bu süreçte devletin sağladığı kolaylıkların yanı sıra bankalarında yardımcı olması gerektiğini, turizmin ne zaman düzeleceğinin şüpheli olduğunu ve bu nedenle en azından faizlerde indirim yapılması gerektiğini söyledi.