Ümit Erdim'in Eski Halinden Eser Yok!

Ümit Erdim'in Eski Halinden Eser Yok!

2014 yılında 142 kilo olan Ümit Erdim aradan geçen 5 yıl ile birlikte bambaşka bir insana dönüştü. 5 yılda verdiği 62 kilo ile gündeme gelen Erdim, son haliyle görenleri şaşırtmaya devam ediyor.

Birçok ünlünün gerek rol gereği gerek ise kişisel tercih olarak kilosunu koruması ve zayıflaması son yıllarda görülmeye başlandı. Bu ünlülerden birisi ise Ümit Erdim oldu. 34 yaşındaki başarılı oyuncunun yıllar içinde verdiği kilolar insanları şok etti.

142 kilo olduktan sonra zayıflama kararı alan Ümit Erdim 2014 yılında verdiği kara ile birlikte 5 yılda tam 62 kilo verdi.

İlk başlarda kilo vermesi hakkında eleştiriler alan ve kilo vermesinde yapay şeyler kullanıldığı düşünülen Ümit Erdim, kilo vermesinin tamamen organik yollarla olduğunu açıklamış ve sitem etmişti. Kilolu halini paylaşan Erdim, bu halde mi olmalıyım diyerek tepki göstermişti. Ameliyat yok, emek var diyen yakışıklı oyuncu son olarak Marmaris’te katıldığı Dünya Ralli Şampiyonası öncesi çekildiği bir fotoğrafı paylaştı.

Ümit Erdim'in Eski Halinden Eser Yok!

Antrenman sonrası olarak paylaştığı görüntüde gayet fit bir halde görünen Ümit Erdim, bu fotoğraf ile birlikte 80 kilonun da altında olduğunu göstermiş oldu. İyice zayıflamış ve eski halinden eser kalmamış olan oyuncunun paylaştığı fotoğraf, hayranlarının dikkatini çekti.