Tolga Sarıtaş, Zeynep Mayruk'la ayrılık iddialarını cevapladı!

Tolga Sarıtaş, Zeynep Mayruk'la ayrılık iddialarını cevapladı!

Tolga Sarıtaş, Zeynep Mayruk'la ayrılık iddialarını cevapladı. Ünlü oyuncu hakkındaki iddialara ilişkin ''Görünen köy kılavuz istemez'' yanıtını verdi.

Söz dizisinde başarılı bir performans sergiledikten sonra şimdilerde Ferhat ile Şirin dizisiyle ekran başına çıkmaya hazırlanan Tolga Sarıtaş, uzunca bir süredir modacı Zeynep Mayruk ile birliktelik yaşıyordu. Son günlerde çift hakkında ayrılık iddiaları konuşulmaya başladı ve Tolga Sarıtaş ayrılık iddialarına noktayı koydu.

‘’Her şey yolunda, görünen köy kılavuz istemez’’

Bir önceki gece mekan dışında objektiflere takılan çiftten Sarıtaş, ayrılık iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyleyerek ‘’Yok öyle bir şey. Her şey yolunda. Görünen köy kılavuz istemez.’’ diye konuştu.

Tolga Sarıtaş kimdir?

30 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Tolga Sarıtaş, aslen Sivaslıdır. Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda çeşitli sahnelerde yer alan Sarıtaş, yalnızca oyunculuk değil, müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak sahnede yer almıştır.

Birçok yapımda rol almasına karşın Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu karakteriyle kitlelerce tanınmıştır. Muhteşem Yüzyıl Şehzade Cihangir karakteriyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan ünlü oyuncu, Söz dizisinde Yavuz Karasu karakteriyle de büyük bir başarı elde etti. 46. Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterilen Sarıtaş, ABD’deki ödül töreninde Brezilya’dan Julio Andrade, Kanada’da Billy Campbell ve Danimarka’Dan Lars Mikkelsen ile yarışmıştır.