Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk kimdir? Miss Tukey güzeli sosyal medyada olay oldu!

Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk kimdir? Miss Tukey güzeli sosyal medyada olay oldu!

TV8'in nefes kesen yarışması Survivor'da yarışan Berkan elendi. Berkan'ın sevgilisi Lale Onuk insanlar tarafından merak edilmekte. Lale Onuk'UN kim olduğu da merak edilen konular arasında yerini aldı.

TV8’in sevilen yarışması Survivor’da mücadele tam gaz ilerliyor. Arkamızda bıraktığımız dokunulmazlık oyunundan sonra sevilen yarışma Survivor’da ada konseyinin adayları açıklandı. Adadan ayrılma ihtimali olan 3 kişi duyuruldu. Berkan, Yasin ve Barış arasındaki mücadelenin kazanan isimleri Barış ve Yasin oldu. Adaya Berkan Karabulut veda etti.

Survivor’un sonlarına yaklaşırken adaya veda eden Berkan’ın ardından hayranları sosyal medya platformlarında hashtagler başlattı. Berkan Karabulut’un sevgilisi olan Lale Onuk ile birlikte fotoğrafları paylaşıldı. Berkan Karabulut özellikle İnstagram hesabında yaptığı paylaşımlarda hep Lale Onuk’u kalbine etiketlemesi ile gündem oluyordu.

Berkan Karabulut’un sevgilisi Lale Onuk kimdir?

Dünyaya gözlerini İstanbul’da açan güzel model Miss Turkey 2018 yarışmacısıydı. 22 yaşındaki Onuk’un boyu 1.80. Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi’nde öğrenimine devam eden Onuk henüz ikinci sınıfta. Sosyal medyada çiftin ilişkisinin evlilik ile devam edip etmeyeceği insanlar tarafından merak edilmekte.