Survivor 2019 Kader ve Ecem Neden Kavga Ettiler? İşte Gerilimin Sebebi!

Survivor 2019 Kader ve Ecem Neden Kavga Ettiler? İşte Gerilimin Sebebi!

Survivor ilk dokunulmazlık oyununu oynadı. Kazanan takım Yunanlılar olurken Türkiye takımında tartışmalar yaşandı. Kader ve Ecem arasında yükselen gerilimin nedeni ne? Detaylar içeriğimizde yer almaktadır.

Survivor, 9 Şubat cumartesi günü ilk dokunulmazlık oyununu oynadı. Dokunulmazlık oyununda 10-8 sayıyla kazana taraf Yunanlılar oldu. Oyuncuların oldukça gergin olduğu oyun sonucunda Türkiye takımında tartışmalar yaşanmaya başladı. Takımda Kader ve Ecem arasında yaşanan tartışma sosyal medyanın da gündemine oturdu. Kader ve Ecem kavgasının haklı tarafı kim?

Survivor Kader ve Ecem Neden Kavga Ettiler?

Sosyal medyada Survivor takipçileri kavganın iç yüzüne yönelik yorumlarını paylaştılar. Kavgaya sosyal medyadan gelen yorumlar neler? Takipçilere; Kader ve Ecem tartışmasının nedeni nedir? Hangi taraf haklı? şeklinde bir soru yöneltildi. İşte bu soruya gelen cevaplar;

1. "Tartışmanın haklı tarafı bana göre Kader. Sakin bir yapıya sahip ve onunla sakin konuşanla sakin bir şekilde konuşuyor. Kader'i takımda dışlıyorlar ve ötekileştiriyorlar. Kasıtlı olarak yapılmış birşey olduğunu düşüyorum. Hırçınlığının sebebi bu."

2. "Kader'in efor bakımından 1. olmasından kaylanan özgüveni ve son birkaç oyunda elde ettiği başarı onu şımarttı. Ecem derdini oldukça güzel bir şekilde anlattı. Suçlama yapmadan önce karşı tarafı anlamaya çalışıyor. Bana göre Kader bunu bilerek yapıyor. Kavganın haklı tarafının Ecem olduğunu düşünüyorum."

3. "Ben Ecem'in haklı olduğunu düşünüyorum. Kader kendini yenilmez ve adanın en iyisi olduğu düşüncesinde. Yunan takımının en güçsüz kızı oyunlarda sürekli onu seçiyor ve bence bu onun zayıf halka olduğunu gösteriyor."

4. "Bana göre kavganın haklı tarafı Ecem. Kader'in egolu halleri çok can sıkmaya başladı. Birkaç sayı aldı ve havalara girdi. Dokunulmazlık kaybedelirse Kader, Büşra ve Melisa eleme potasına girecek. Adadakiler güçlüleri az çok belirlemişler. Bunlarda Seda, Ecem ve Sude. Diğer 3 kızdan hangisi giderse faydalı olur düşüncesindeler.