Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi ile arası açık mı?

Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi ile arası açık mı?

Şeyma Subaşı’nın son hareketleri, “Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi ile arası açık mı?” sorusunu gündeme getirdi. Şeyma Subaşı, yeni sevgilisinin sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafları beğenmemeye başladı.

Acun Ilıcalı ile boşanana ve yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı, yaptığı hareketlerle olay olmaya devam ediyor. Şeyma Subaşı’nın son hareketi sosyal medyada gündem oldu. Son zamanlarda yazdığı kitap ile gündeme gelen Şeyma Subaşı’nın, sevgilisinin paylaştığı fotoğrafları beğenmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Şeyma Subaşı’nın 12 Haziran’a kadar sevgilisinin gönderilerinin pek çoğunu beğendiği, o tarihten sonra paylaşılan gönderileri ise beğenmediği ortaya çıktı. Bu durum “Şeyma Subaşı sevgilisinden ayrıldı mı?” sorusunu akıllara getirdi.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra DJ Guido ile yeni bir aşka yelken açmıştı. DJ Guido’nın paylaştığı fotoğrafları Subaşı’nın beğenmemesi hayranlarının dikkatinden kaçmadı. Şeyma Subaşı daha önce yaptığı açıklamalarda, Guido ile çok mutlu olduğunu ve birbirlerine iyi geldiklerini söylemişti.