Şeyma Subaşı bikinili fotoğrafına takipçilerinden beğeni yağmuru

Şeyma Subaşı bikinili fotoğrafına takipçilerinden beğeni yağmuru

Yaptığı sosyal medya paylaşımları ile olay yaratan Şeyma Subaşı, son paylaşımı ile de yürek hoplattı. Bikinili fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Subaşı, derin göğüs dekoltesini efekt ile gizledi.

Acun Ilıcalı ile evliliğiyle tanınan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yine beğeni yağmuruna tutuldu. Bikinili paylaştığı son fotoğrafındaki göğüs dekoltesi ise gözlerden kaçmadı. Göğüs dekoltesini filtre ile kapatmaya çalışan Subaşı, bu yaz pozu ile takipçilerine today notunu düştü.

Deniz kenarında kumsalda uzandığı bir halini paylaşan Subaşı, bu pozu ile takipçilerinden tam not aldı. Bu muhteşem pozda derin bir göğüs dekoltesi olan Subaşı, bu dekolteyi gökkuşağı efekti ile kapatmaya çalıştı.

Şeyma Subaşı bikinili fotoğrafına takipçilerinden beğeni yağmuru

Yaptığı paylaşımlar ile her geçen gün gündem olan Şeyma Subaşı, bu paylaşımı ile de gündeme oturdu. Takipçileri tarafından çok sayı da beğeni alan fotoğrafa, birçok kişi tarafından da yorum yapıldı.

Acun Ilıcalı ile kısa süren evlilikleri ile tanınan Şeyma Subaşı, bu evliliğin ardından İtalyan sevgilisi ile magazin sayfalarında yerini almıştı. Guido Senia ile aşk yaşayan Subaşı, bu ilişkisi ile ilgili de pozlar paylaşıyor.