Seren Serengil yine yaptı yapacağını. Paylaşımı ile kimlere gönderme yaptı?

Seren Serengil yine yaptı yapacağını. Paylaşımı ile kimlere gönderme yaptı?

Seren Serengil her yaptığı ile her paylaşımları ile olay olmayı başarıyor. Yaptığı bomba açıklamaları ile gündeme düşen Seren Serengil bu sefer paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. 'Yaşlı motorlar aynı çatı altında' diyerek yaptığı paylaşımda kimi kimleri kast ettiği merak konusu oldu. Haber ile ilgili tüm detaylar...

Seren Serengil paylaşımı ile kime gönderme yaptı?

Seren Serengil yine yaptı yapacağını. Paylaşımı ile kimlere gönderme yaptı?

Seren Serengil ne paylaşım yapsa gündem olmaktadır. Olayların kadını olarak anılan Serengil bu sefer taşı kime attı? Söylemezsem Olmaz programının final yapmasının hemen ardından Seren Serengil hastaneye yattı. Dumping sendromuna yakalanan ve safra kesesinde taş olduğu öğrenilen Serengil hızlı kilo kaybı yaşadı.

Ameliyat olması beklenilen Seren Serengil ameliyatını ertelediğini duyurdu ve programda yerini almaya devam etti. Program bittikten sonra Fethiye’ye geldi ve tatil yapmaya başladı. Tekrardan İstanbul’a giden Serengil burada Söylemezsem Olmaz programı için sözleşmesini imzaladı tatiline tekrar dönerek kaldığı yerden devam etti.

Seren Serengil tatiline sevgilisi Tohma ve arkadaşı Yelda Aslan ile birlikte yapmakta. Paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Serengil, moralinin iyi olmadığı görülmekteydi. Seren Serengil zaman zaman sevgilisini de aşağıladı oldu. Fakat erkek arkadaşı sabırlı biri.

En son olarak Seren Serengil yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti. Denizde ki motorlu araçları çekerek paylaşım yapan Serengil şöyle yazı: ‘Yaşlı motorlar aynı çatı altında. İkinci el bile değiller, çok elden geçmişler. O yüzden ben bu tipleri seviyorum. Yeni modeller’ açıklamalarında bulundu. Peki kime kimlere gönderme yaptığı merak konusu oldu.