Selin Yağcıoğlu ve Berk Atan ayrılığının sebebi ne, neden ayrıldılar?

Selin Yağcıoğlu ve Berk Atan ayrılığının sebebi ne, neden ayrıldılar?

Instagram fenomeni Selin Yağcıoğlu ile oyuncu Berk Atan kısa süre önce ilişki yaşadıklarını duyurmuş ve ikili birlikte tatile çıkarak güzel günler geçirmişti. Her fırsatta aşklarını dile getiren çiftin evlenmesi beklenirken geçtiğimiz günlerde ikili yaptıkları paylaşımla ayrıldıklarını duyurmuştu. Peki, Selin Yağcıoğlu ile Berk Atan ayrılığının sebebi ne? Neden ayrıldılar? İşte detaylar…

Selin Yağcıoğlu, geçen senelerde Uğur Balarısı ile evlenmiş ancak ikilinin evliliği kısa sürmüş ve boşanmıştı. Birkaç ay önce ise Yağcıoğlu’nun yakışıklı oyuncu Berk Atan ile birlikte olduğu ortaya çıkmış hatta genç çiftin evleneceği konuşulmuştu. Ancak birkaç gün önce Yağcıoğlu’nun Berk Atan’ı sosyal medya hesabında sildiği görüldü. Bu gelişme sonrasındaysa güzel fenomen ilişkisinin bittiğiyle ilgili açıklama yaparak son noktayı koydu. Yağcıoğlu’nun açıklaması sonrasındaysa ikilinin hayranları ilişkinin neden bittiğini merak etmeye başladı.

Berk Atan da aynı hamleyle yanıt verdi!

Selin Yağcıoğlu’nun yaptığı açıklama sonrasında Berk Atan da ilişkilerinin bittiğini sosyal medyadan yaptığı açıklamayla duyurdu. Çiftin bu hamleler sonrasında ilişkilerini neden bitirdiklerine dair açıklama yapmaları beklense de henüz öyle bir açıklama gelmedi.