Selin Ciğerci'nin annelik heyecanı; ‘2021’i sabırsızlıkla bekliyoruz'

Selin Ciğerci'nin annelik heyecanı; ‘2021’i sabırsızlıkla bekliyoruz'

Sosyal medya fenomeni ve girişimci Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra, “taşıyıcı annelik” yöntemiyle ebeveyn olmaya hazırlanıyorlar. Genç çift bu heyecanlarını sevenlerine İnstagram’dan duyurdular.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve Trabzonspor'da forma giyen Gökhan Çıra, yurtdışında taşıyıcı annelik yöntemiyle ikiz bebek sahibi olmaya hazırlanıyorlar. Selin Ciğerci, bu heyecanını bir video paylaşarak hayranlarına müjdeledi. İkiz bebek sahibi olmaya hazırlanan Ciğerci hayranlarına, “Gökhan baba oluyor” diye müjde verdi. Selin Ciğerci ayrıca "Buraya çok mutlu bir anne adayı fotosu bırakıyorum. Biz işlemlerimize başladık. Dua edin bir aksilik olmasın seneye evladımızı kucağımıza alalım" notuyla bir İnstagram paylaşımı yaptı.

Selin Ciğerci'nin annelik heyecanı; ‘2021’i sabırsızlıkla bekliyoruz'

Yurtdışında taşıyıcı annelik yöntemiyle evlat sahibi olacaklarını açıklayan Ciğerci, işlemlerin başladığını belirterek 9 ay 15 gün sonra anne olacağını söyledi. Doğurmakla anne olunmadığını belirten Ciğerci, İnstagram’dan paylaştığı bir videoda, “Telefonlarım susmuyor efendim. Buradan doğum çatlakları olan, doğum yapan hanımlara sesleniyorum. Keşke benimde sizin gibi doğurma özelliğim olsaydı da bu süreci sizlerin gözleri önünde geçirseydim. İnşallah ikiz çocuklarım olacak. Fazla dillendirmek de istemiyorum. Ama beni sevenler bana dua etsin lütfen” Diyerek hayranlarına seslendi.