Selahattin Özdemir son nefesini verdi…

Selahattin Özdemir son nefesini verdi…

3 gün evvel kalp krizi geçiren ve yoğun bakıma alınan Selahattin Özdemir son nefesini verdi. Arabesk müziğin efsaneleri arasında yer alan ünlü sanatçının kaybı milyonları büyük bir hüzne gömdü..

3 gün önce Mersin’deki evinde beklenmedik bir şekilde rahatsızlanan ve sonrasında kalp krizi geçirdiği anlaşılan Selahattin Özdemir acil bir şekilde yoğun bakıma alınmıştı. 3 gündür yoğun bakımda olan ünlü sanatçı doktorlar tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Arabesk müziğin efsaneleri arasında bulunan Selahattin Özdemir’in sevenleri ve yakınları gözyaşlarına boğuldular.

Elde edilen bilgilere göre Mersin’in Yenişehir ilçesinde yer alan evinde rahatsızlık geçiren Özdemir’in kalp krizi geçirdiği ve 112 acil sağlık ekipleri tarafından Toros Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı ifade edildi. Tam 3 gündür yoğun bakımda tutulan Selahattin Özdemir hayat ile giriştiği kavgadan galip çıkamadı ve son nefesini verdi.

20’den fazla çıkardığı albüm ile arabesk müziğin efsaneleri arasına adını altın harflerle yazdırmış Selahattin Özdemir ilk olarak 1982 senesinde müzik piyasasına adımını atmıştı. Müzik piyasasına adım attığı senelerde Aramızda Sıra Dağlar, Sensiz de Olur ve Yaşarken Ölenler isimli şarkıları ile dinleyicilerin odak noktası haline gelmiş ve ününe ün katmıştı.

Selahattin Özdemir’e Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına ise baş sağlığı diliyoruz…