Şarkıcı İrem Derici'nin takıntılı hayranı kapısına dayandı

Şarkıcı İrem Derici'nin takıntılı hayranı kapısına dayandı

Ünlü şarkıcı İrem Derici'nin saplantını hayranı,evine kadar giderek şarkıcıyı korkuttu.Derici'nin gözyaşları içinde emniyete gittiği öğrenildi.

İrem Derici'nin uzun zamandır peşini bırakmayan ve taciz mesajları gönderen takıntılı hayranı bu kez Harbiye'deki evine zorla girmeye çalıştı.Olay 22 Ağustos günü saat 14.00 sularında sanatçının Harbiye'deki evinde gerçekleşti.Kapıya gelen takıntılı hayranına sanatçının evinde çalışan hizmetlisi açtı ve gelen adam 'Ben İrem Derici'ye aşığım' dedi ve uzaklaştı.Bu olayın arından Derici, gözyaşları içinde emniyete giderek ifade verdi ve takıntılı hayranından şikayetçi oldu.

DERİCİ, PANİĞE KAPILDI

Evinde çalışan hizmetli,ünlü şarkıcıya haber verdi.Aradan kısa bir zaman geçtikten sonra hizmetli aynı şahsı evin önünde çiçekle gördü ve yeniden Derici'yi arayarak durumu bildirdi.Derici,panik halinde hemen polisi arayarak yardım istedi ve Harbiye'deki evinden emniyete giderek ifade verdi.

TACİZ MESAJLARI

Ünlü şarkıcı İrem Derici,takıntılı hayranının sosyal medya hesabından da sürekli kendisine taciz mesajları atarak rahatsız ettiğini anlattı.Takıntılı hayranının Erol K. olduğu tespit edildi.Derici'nin ifadesinden sonra Erol K. hakkında soruşturma başlatıldı.