Reynmen'in ilk konserinde playback skandalı

Reynmen'in ilk konserinde playback skandalı

Reynmen bir süre önce albüm çıkaracağını ve konser vermeye başlayacağını açıklamıştı. İlk konserini Çeşme'de veren sosyal medya fenomeni konserinde playback yaptı. Loca fiyatları 40 bin TL'den başlayan konsere tepkiler çığ gibi büyüyor.

Sosyal medya fenomeni Reynmen, bir süredir çıkardığı şarkılarla kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştı. Albüm çıkaracağını ve konser yapacağın duyuran Reynmen ilk sahnesini Çeşme’de gerçekleştirdi. Loca fiyatları 40 bin TL’ye kadar çıkan sahnede playback yapan Reynmen’e yoğun bir şekilde eleştiri gelmeye başladı.

Sahnede yalnızca 45 dakika kalan sosyal medya fenomeni 8 şarkı seslendirdi. Sahneye yakın localarda fiyatlar 30 bin TL iken arkadaki localarda biletler 15 bin TL’den satıldı. Yaklaşık 900 kişinin katılım sağladığı konserde Reynmen playback performansıyla hüsrana uğrattı.

24 saatte en fazla tık alan video olmuştu

Derdim Olsun şarkısı YouTube’da 233 milyon kere dinlenen Derdim Olsun parçası ile magazin gündemine bomba gibi oturan Reynmen’in yeni şarkısı Ela ise yalnızca 10 dakika içerisinde 400 bin kişi tarafından dinlenmişti. Sosyal medya fenomeninin Ela isimli şarkısı 24 saat içerisindeyse 15 milyondan fazla hit almıştı.