Neymar ve Najila Trindade tecavüz davası görüntüleri ortaya çıktı! ( Video )

Neymar ve Najila Trindade tecavüz davası görüntüleri ortaya çıktı! ( Video )

Dünyaca ünlü futbolcu Neymar ile Najile Trindade’nin otel odası görüntüleri tıklanma rekorları kırıyor. Neymar ve Najila Trindande Tecavüz Olayı ile İlgili Şok Görüntüler! Görüntülerde yataktaki çiftin bir anda kavga etmeye başladığı görülüyor. Peki olayın aslı ne? İşte Najila Trindande’nin açıklamaları ve çok daha fazlası…

Neymar ve Najila Trindande Tecavüz Olayı ile İlgili Şok Görüntüler!

Son zamanlar Dünyaca ünlü Neymar’ın ismini yeşil sahalarda gösterdiği performans ile değil de , magazin dünyasında yaptıkları ile daha çok duyar olduk. Son olarak Neymar ile Najila Trindande’nin otel odası görüntülerinin ortaya çıkması ile birlikte Neymar hakkında çok kritik söylemler çıktı.

Görüntülere bakıldığında Neymar ile Najila Trindande’nin birlikte odaya geldikleri, yatağa yattıkları fakat çok kısa bir süre sonra kavga etmeye başladıkları görülüyor. Bu görüntülerin üzerine Najila Trindande tarafından Neymar hakkında tecavüz iddiaları ortaya çıktı.

Neymar’ın kendisine tecavüz ettiğini iddia eden Najila Trindande, konu hakkında kritik açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu hakkında tecavüz suçlamasında bulunan güzel manken, Neymar hakkında, göründüğünden çok daha agresif bir yapısı olduğunu ifade etti.

Diğer yandan Neymar ise Najila’nın kendisine tuzak kurduğunu söylemişti. Görüntülerde Najila Trindande’nin Neymar’a “seni neden dövdüğümü biliyor musun?” Diye sorduğunu ve bu sırada Neymar’ın ise “Yapma” dediği görülüyor. Devamındaysa Najila’nın “çünkü bana saldırdın ve beni burada yalnız bıraktın” dediği anlaşılmakta.

İşte gündeme bomba gibi düşen o şok otel odası görüntüleri…