Mustafa Topaloğlu klibinde oynayan dansçıları evinde misafir ediyor!

Mustafa Topaloğlu klibinde oynayan dansçıları evinde misafir ediyor!

Ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu’nun “Ya Herro Ya Merro” klibinde oynayan dansçıların otel parasını ödeyemediği için onları kendi evinde misafir ettiği ifade edildi. Afrikalı dansçıların Covid-19 salgını nedeniyle ülkelerine dönemedikleri ve otel masraflarının Topaloğlu’na ağır geldiği bildirildi…

Hürriyet gazetesi magazin yazarı Mehmet Üstündağ bugün yazdığı yazısında türkücü Mustafa Topaloğlu’nun yeni klibi olan “Ya Herro Ya Merro” da dans eden Afrikalı dansçıların otel ücretlerini karşılayamadığı için onları evinde misafir ettiğini aktardı.

Üstündağ yazısında, Topaloğlu’nun dansçıları İstanbul’da bir otele yerleştirdiğini, ancak sonrasında Covid-19 salgını sebebiyle ülkelerine olan uçuşlarının iptal edildiğini ve onları bir süre bu otelde konaklattıktan sonra masraflarının ağır geldiği için kendi evinde misafir ettiğini ifade etti. Ayrıca Topaloğlu’nun halen Afrikalı dansçılarla birlikte yaşadığını da yazdı.

Diğer yandan Topaloğlu’nun dansçılarıyla birlikte kendi evinde yaşamaya devam ettiğini öğrenen magazin okurları Topaloğlu’nun ilerleyen süreçte ne yapacağını merakla beklemeye başladılar.