Muhafazakar sosyetenin Merve gelini lüks kınası ile sosyal medyada gündem!

Muhafazakar sosyetenin Merve gelini lüks kınası ile sosyal medyada gündem!

Son zamanlarda muhafazakar sosyete tarafından yapılan mevlidler ve düğünler magazin dünyasının gündemine bomba gibi oturuyor. Son olarak muhafazakar sosyetenin Merve gelini lüks kınası ile sosyal medyada gündem oldu! Sosyal medyada binlerce kullanıcı bu görüntülere tepki gösterdi…

Hatırlanabileceği gibi İnstagram’ın muhafazakar sosyetik fenomeni Büşra Nur Çalar, yaptığı gösterişli mevlid sonrasında magazin dünyasının ve sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü. Muhafazakar sosyetenin gösterişli etkinliklerine bir yenisi daha eklendi. Son olarak Merve gelin lüks kına gecesi ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

Kına gecesinin oldukça lüks bir otelde düzenlenmiş olması, gösteriş ve şatafattan en ufak bir eksiğin olmamasına karşılık oldukça fazla olması muhafazakar sosyete Merve gelinin sosyal medya üzerinde kullanıcılar tarafından oldukça sert tepkiler almasına neden oldu.

Sosyal medyanın en çok kullanılan platformlarından biri olarak karşımıza çıkan Ekşi Sözlük’te Merve gelin ile ilgili birçok kullanıcı çeşitli ifadeler kullandılar. İşte o yorumlardan bazıları…

  • merve gelin, koreografi ekibi, dansçı kızlar ve led ışıklı davullar. vay be…siyasal islam çok güzel siz de gelin der gibi… kimbilir babası ya da kayınpederi hangi köşebaşını, hangi musluğun başını tutmuş ki akıyor paralar… evet sürekli bunları paylaşacağız ki bunlara sırf müslüman diye oy verip elektrik faturasını ödemeyen, kombiyi açmak yerine battaniye altına girip süper güç olduğumuzu düşünenlerin kafaları dank etsin.
  • gün geçmiyor ki biri adına daha utanmayalım.. biri adına daha üzülmeyelim.. bir sigara daha yakmayalım.. şımarık b.ktan bir nesil gümbür gümbür geliyor.. açığı kapalısı farketmez.. bom boşş.. tam takır.. halloven ile ilgili saatlerce konuşabilir.. belibers midir nedir onla ilgili saatlerce konuşabilir. ama hayatın gerçekleri ile ilgili konularla ilgilenmez..
  • her şeyi geçiyorum da gelin hanım madem dini bütün insansınız, görünene göre sizin gibi kapalı misafirleriniz ve aile bireyleriniz de var kınanızda ancak çalgı çengili, dine göre bir kadının vücudunda haram olan yerlerinin açık olarak dans ettiği ve dolayısı ile günaha girilen bir kına organizasyonu düzenlemek bu ne perhiz bu ne lahana turşusu durumuna gelmiyor mu?
  • siyasal islamın tutarsızlıklarla dolu bir kandırmaca olduğunun bir kanıtı daha. siyasal islamcı yarın çıplaklık, başı açıklık, günahkarlık edebiyatı yapacak ama dansçılar onun kafasındakine göre çıplak, başı açık ve günahkar.