Müge Boz-Caner Erdeniz ve kızları Vina ile aile pozu

Müge Boz-Caner Erdeniz ve kızları Vina ile aile pozu

Geçtiğimiz günlerde kızları Vina'yı kucaklarına alan Müge Boz ve Caner Erdeniz aile olarak verdikleri ilk pozu sosyal medya hesabından paylaştı.

Oyuncu Müge Boz ve basketbolcu Caner Erdeniz, uzun zaman aşk yaşadıktan sonra geçtiğimiz Haziran ayında nikah masasına oturarak dünyaevine girmişlerdi. Boz, evlendikten bir süre sonra güzel haberi verdi ve hamile olduğunu açıkladı.

Hamilelik süreci boyuncu sosyal meyda hesabından paylaşımda bulunan Müge Boz, bebeklerinin cinsiyeti hakkındaki sorulara ''Bebeğinin cinsiyetini doğumda öğreneceğiz'' şeklinde cevap vermişti.

Müge Boz-Caner Erdeniz ve kızları Vina ile aile pozu

Cinsiyet sorularından sonra bebeklerine ne isim verecekleri hakkındaki sorular için ise sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı ve şu açıklamayı yaptı: “En başından beri, daha ortada portakalın vitamini bile yokken bebeğimizin ismi belliydi. Aşkımızı yaşarken, gözlerimizin içine bakarak dinlediğimiz bu şarkı, ilerde bebeğimizin ismi de olmasın mı dedik… Hayatımda yaptırdığım ilk dövme buydu”

Müge Boz-Caner Erdeniz ve kızları Vina ile aile pozu

Geçtiğimiz günlerde Müge Boz doğumunu sağlıklı bir şekilde yaptı ve kızları Vina'yı kucaklarına aldı. Kızları Vina ile aile pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan Boz, duygularını şu sözlerle belirtti: ''İşte Vina'mız da aramıza katılınca... Daha parlak, daha ışıklı oldu ailemiz. İyi ki anne-baba olarak bizi seçtin, aramıza katıldın bir tanem. Yeni hayatımız çok güzel, mutluluk ve sağlıkla dolu olsun canım ailem''

Müge Boz-Caner Erdeniz ve kızları Vina ile aile pozu

Müge Boz, hastaneye ziyaretçi istemediğini ise şu sözlerle belirtti:

''Bu süreçte yanımızda olan tüm ailemize ve arkadaşlarımıza, doktorumuza ve hemşirelere sonsuz teşekkürler. Hastanede bir kutlama, ağırlama olmadı. O yüzden canım arkadaşlarım 'Bize doğum haber verilmedi, çağırılmadık' diye düşünmesinler lütfen. Kapıda Vina bile yazmıyordu o derece...Hastane ziyaretlerini hiç sevmdiğimi bilenler bilir zaten. Telefonu da resmen şu an elime alabildim. Güzel tebrik mesajlarınıza yavaş yavaş cevap vereceğim, özenle. Malum, yeni olan çok şey var şu anda hayatımda. Hepinizi öpüyorum. Sevgiler, öpücükler...''