Michael Jackson’ın otopsi raporunda bilinmeyen detaylar ortaya çıktı

Michael Jackson’ın otopsi raporunda bilinmeyen detaylar ortaya çıktı

10 yıl önce hayatını kaybeden Michael Jackson’ın otopsi raporunda herkesten gizlenen bazı detaylar ortaya çıktı.

Dünyaca ünlü müziğin efsane ismi Michael Jackson ölümünden 10 yıl sonra bir gündemde olmaya devam ediyor.

Michael Jackson 25 Haziran 2009 yılında aşırı dozda güçlü anestezi içerikli ilaç kullanımından sonra kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmiş onun ardından Jackson’ın doktoru Conrad Murray tutuklanarak dört yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Fakat doktor Murray 2 yıl cezaevinde kaldıktan sonra 2013 yılında serbest bırakılmıştı.

Daha sonra ünlü şarkıcının ölümünü araştıran dedektiflerin açıklamalarına göre 'Killing Michael Jackson' adlı bir belgesel yayınlandı. Belgeselde ise Jackson’ın otopsi raporu gün yüzüne çıkış oldu.

Michael Jackson’ın otopsi raporunda bilinmeyen detaylar ortaya çıktı

Belgeselde yayınlanan en şaşırtıcı şey ise Jackson'ın tamamen kel olması olarak açıkladı. Araştırmayı yapan dedektiflerden biri, “Şarkıcı ne zaman toplum içine çıksa peruk takıyormuş” diye konuştu.

Otopsi raporuna göre Jackson’ın kafasının tepe noktasında pek çok yara izi olduğunu ve şarkıcının kafa derisindeki tamamen kelleşen noktalarda dövme yer aldığını açıkladı.

Michael Jackson, 1984 yılında Pepsi reklamı çekimi esnasında sette bir kaza geçirmiş ve geçirdiği bir kaza sonrasında başındaki saçsız bölgelerin o kazada oluşmuş olabileceği düşünülüyor. Kaza sırasında Jackson’da ikinci ve üçüncü derece yanıklar oluşmuştu.

Michael Jackson’ın otopsi raporunda bilinmeyen detaylar ortaya çıktı

Dedektifler, bu kanıya dayanarak Jackson’ın başının ön kısımlarının tamamen kel olduğunu, arka kısımlarının ise kısa ve kıvırcık saçlı olduğunu söylediler.

Otopsi raporu ayrıca şarkıcının gizli sağlık problemlerini de ortaya koyuyor. Belge, ünlü yıldızın bedeninde çok fazla yara izi olduğunu gösteriyor. Jackson’ın kollarında, uykusuzluğunu giderilmesi için enjeksiyonla ilaç almasından dolayı yara izleri bulunduğu belirtiliyor.