Love Island yeni sezon sunucusu Laura Whitmore oldu

Love Island yeni sezon sunucusu Laura Whitmore oldu

Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran Love Island programı şimdi de Güney Afrika’da yayınlanmaya hazırlanıyor .Merakla beklenen Love Island programının yeni sezon sunucusu belli oldu. Yapılan açıklamaya göre yeni sezon sunucusu Laura Whitmore oldu. İşte program hakkındaki ayrıntılar..

İngiltere’nin sevilen programı Love Island’ın sunucusu değişti. Programın geçmiş sezonlarda sunuculuğunu Caroline Flack yapıyordu. Flack’ın yarışmanın sunuculuğundan ayrılmasıyla yerine gelen isim de belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Love Island’ın yeni bölümlerinde yarışmanın sunuculuğunu Laura Whitmore yapacak.

Yeni sezonun çekimleri Güney Afrika’da bulunan Cape Town şehrinde özel bir evde yapılacak. ITV2 kanalında yayınlanacak olan programın başlangıç tarihi ise 12 Ocak 2020 olarak belirlendi. Altıncı sezon olacak bu sezonda yarışmayı Laura Whitmore sunacak ancak ilerleyen sezonlarda Caroline Flack’ın yarışmayı sunmayı devam etmesi bekleniyor.

Önceki sunucu Caroline Flack’ın sevgilisi ile yaşadığı olaylar sebebiyle davası olması sebebiyle beş sezon sunduğu programı bu sezonda sunamayacak.

Love Island yeni sezon sunucusu Laura Whitmore oldu