Işın Karaca'nın eski Eşi Sedat Doğan'dan Tuğrul Odabaş'a tehdit mesajı

Işın Karaca'nın eski Eşi Sedat Doğan'dan Tuğrul Odabaş'a tehdit mesajı

Işın Kıraca kısa bir süre önce Tuğrul Odabaş ile olan evliliğini bitirmişti. Tuğrul Odabaş, Işın Karaca'nın kızı Mia ile fotoğraf paylaşması biyolojik babası Sedat Doğan'ı kızdırdı.

2016 yılında aşklarını nikah masasına taşıyan Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş, kısa bir süre önce evliliklerini sonlandırmak üzere mahkemeye başvurdu. Tek celsede biten 3 yıllık evliliklerinin ardından taraflar açıklama yapmadı. Evlilikleri boyunca Karaca'nın kızı Mia'ya kendi öz kızı davranan ve babası olan Tuğrul Odabaş, sosyal medya hesabından baba-kız fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyordu.

Işın Karaca'nın eski Eşi Sedat Doğan'dan Tuğrul Odabaş'a tehdit mesajı

Tuğrul Odabaş, kızı Mia Karaca ile bir fotoğrafını paylaşarak altına “Sevgi neydi? Sevgi emekti! Sevgi yoksunu bir kalp bu dünyadaki insanoğluna verilmiş en büyük cezadır bence. Düşünsene hiçbir şeyi sevemiyorsun, ellerin bir çiçeğe dokunmaktan mahrum kalmış, kalbin kan pompalamak dışında hiçbir şey bilmiyor, ya gözlerin sadece bakıyor ve emeği sadece ekmek zannediyorsun! Sokakta gördüğünüz kediyi, Dedikoducu teyzeyi, Evdeki avizeyi, kokoreç işkembeyi, Şişli Osmanbeyi kısaca yolu sizinle kesişmiş her şeyi, herkesi sevin ve sevdikleriniz için emek sarf edin… SENİ SEVİYORUM KIZIM, Mia Büyükkaraca” notunu düşmüştü. Mia Karaca'nın biyolojik babası olan Sedat Doğan, kızının fotoğraflarını paylaşan Tuğrul Odabaş'a sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile tehdit mesajı yolladı.

Biyolojik baba Sedat Doğan, bu fotoğraf paylaşımının üzerine sosyal medya hesabından videolu bir mesaj yayınladı ve şu sözleri söyledi: “Ben rahatsız olursam, rahatsız ederim, beni tanıyanlar bilir. Şimdi Tuğrul, efendi olacaksın, adam olacaksın, dans etmeyeceksin. Ben dansı çok iyi bilirim, sana gerekirse samba da öğretirim. Benim kızımın fotoğraflarını alıp Instagram'da, orada burada kullanıp, Türk halkının duygularıyla oynayıp, bir baba figürü yaratıp sahnelerde şov yapamazsın. Arada okyanuslar da olsa ben senin o sahnenin ışıklarını kapatırım. Adam ol, sessiz ol, efendi ol.”

Işın Karaca'nın eski Eşi Sedat Doğan'dan Tuğrul Odabaş'a tehdit mesajı

Sedat Doğan'ın bu tehdit mesajının ardından sessiz kalmayan Tuğrul Odabaş ise sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve şunu yazdı: “Her güzel şeyin bir sonu vardır ama sevginin sonu yoktur. Maksadı sevgi olanın kavgası da yoktur.”