Iggy Azaleanın Çıplak Fotoğraflarının Sızdırılması Gündem Oldu!

Iggy Azaleanın Çıplak Fotoğraflarının Sızdırılması Gündem Oldu!

Avustralyalı şarkıcı ve manken Iggy Azaela, çıplak fotoğrafları nedeniyle zor günler yaşıyor. Nino Munoz imzalı fotoğrafların sanatçının izni olmadan paylaşılması nedeniyle yasal işlem başlatıldığının bilgisi aktarıldı.

Avustralyalı şarkıcı ve manken Iggy Azalea’nın sosyal medya hesapları üzerinde dolaşan çıplak fotoğrafları dünya magazin gündeminin bir numaralı haberi arasıdna yer alıyor. Sosyal medya üzerinden birçok kişinin tepkisi ilekarşılaşan güzel mankenin, fotoğraflarda poz vermesi, bilerek yapıldığı imajını yaratırken, Iggy Azaela fotoğrafları intenetten kaldırdı.

Yaptığı açıklamalarda izinsiz olarak paylaşıldığını söyleyen 28 yaşındaki Azaela, şunları söyledi: ‘İnsanların, vücudum üzerinden kurdukları hayalleri ve düşüncelerini paylaşmaları beni oldukça rahatsız etti. Düşüncelerin bu kadar aleni dile getirilmesi gerçekten midemi bulandırdı. Ünlü bir dergiye poz verirken bunların olacağını düşünmüyorsunuz. Fotoğraf çekimi tamamlandıktan sonra kullanılmayacak fotoğrafların saklanması fazla saçma. Bunu yaşadığım için fazla üzgünüm. Ailemin ve sevdiklerimin önünde ufak düşürüldüm.’ Olayın ardından bütün hesaplarını kapatan şarkıcı, zor günler yaşıyor. Fotoğraflarda imzası bulunan fotoğrafçı Nina Munoz ise şunları aktardı: ‘Iggy Azalea ile yaptığımız fotoğraf çekimi sonucunda ortaya çıkan fotoğraflar benden çalındı ve iznim olmadan paylaşıldı. Bu fotoğrafları kullananlar ve yayanlar için yasal süreç başlatıldı.’

Iggy Azaela Kimdir?

7 Haziran 1990 tarihinde Avustralya’da dünyaya gelen şarkıcı ve mankenin asıl adı, Amethyst Amelia Kelly’dir. İlk albümü The New Classic ile Amerikan listelerinde büyük başarılar kazanan şarkıcı, daha so ra Charlie XCX ile yaptığı şarkı ile 1 numaraya kadar yükseldi. Birçok ünlü şarkıcı ile yaptığı düetler ile ününe ün katan Iggy Azaela’nın ikinci albümü ise Digital Distortion oldu. Bu albümden ilk klip ise Zillion şarkısı ile gelecek. Ariana Grande ile yaptığı düet ile birlikte bir teklisini daha yayınlayan şarkıcı Hot 100 listesine girerek The Beatles’in elinde bulundurduğu rekoru kırdı. Jennifer Lopez ile birlikte yaptığı Booty şarkısı, yine Amerikan müzik listelerinde 18. sıraya kadar yükseldi. İlk albümünün arkasından gelen The New Classic: Reclassified isimli EP’yi yayınlayan şarkıcı klibi Trouble şarkısına seçti.

Iggy Azaleanın Çıplak Fotoğraflarının Sızdırılması Gündem Oldu!

Iggy Azaleanın Çıplak Fotoğraflarının Sızdırılması Gündem Oldu!