Hilal Altınbilek kimdir? Kubilay Aka ile ilişkisi var mı?

Hilal Altınbilek kimdir? Kubilay Aka ile ilişkisi var mı?

Hilal Altınbilek kimdir? Kubilay Aka ile ilişkisi var mı? Kubilay Aka ile görüntüleri çıkan ve Miray Daner ve Kubilay Aka ilişkisinin bitmesine neden olan Hilal Altınbilek, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakteri ile tanınmaktadır.

Kubilay Aka ve Miray Daner ilişkisinin bitmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. İkilinin ayrılma nedeni olarak Kubilay Aka’nın başka bir isimle samimi görüntüleri olduğu iddia edildi. Samimi olduğu isim Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterini canlandıran güzel oyuncu Hilal Altınbilek’ti. İkilinin aşk yaşayıp yaşamadığı merak konusu oldu.

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

21 Ocak 1991 yılında İzmir’de doğdu. Küçüklüğünden beri tiyatro ile ilgilenen güzel oyuncu üniversite yıllarında İstanbul’a gelerek Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculukla ilgili birçok eğitim alan Hilal Altınbilek, ekranlara ilk defa Derin Sular isimli dizi ile çıktı. Başrolde oynayan güzel oyuncu daha sonra Karagül dizisinde Özlem karakterine hayat verdi. Karagül dizisinde büyük bir beğeni kazanan güzel oyuncu 2016 yılında Hayatımın Aşkı dizisinde Nil karakterini canlandırdı. Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynayan oyuncu o yıl bir sinema filminde de yer aldı.

Oynadığı Diziler:

-Derin Sular, İrem karakteri.

-Karagül, Özlem karakteri.

-Hayatımın Aşkı, Nil karakteri.

-Bir Zamanlar Çukurova, Züleyha karakteri.

Oynadığı Film:

-Çocuklar Sana Emanet