Hazal Kaya, oğlunun ismini neden Ali koyduğunu açıkladı

Hazal Kaya, oğlunun ismini neden Ali koyduğunu açıkladı

Çiçeği burnunda anne Hazal Kaya bir dergiye verdiği röportajda, oğlunun ismini neden Ali koyduğunu açıkladı. Güzel oyuncu oğlu Fikret Ali'nin, babası Ali Atay'a çok benzediğini de dile getirdi.

Geçtiğimiz yıl oyuncu Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya, aynı yılın sonunda oğlu Fikret Ali’yi kucağına almıştı. Oğlunun ilk fotoğrafını paylaşan Kaya’nın oğlu, babası Ali Atay’a çok benzetilmişti. Hazal Kaya, bir dergiye verdiği röportajda oyunculuk kariyeri ve oğlu Fikret Ali ile ilgili açıklamalarda bulundu.

‘’Babasının oğlu olsun diye Ali ismini koydum’’

Karantina günlerini evde oğlu ile ilgilenerek geçiren Hazal Kaya, salgın nedeniyle bir projesinin rafa kalktığını ancak oğlunun büyüyüşüne şahit olabildiği için mutlu olduğunu söyledi. Oğlunun ismi ile ilgili gelen soruya da şu yanıtı verdi; ‘’Oğlumun adı Fikret Ali, ben Fikret diyorum. Babasına çok aşığım, babasının oğlu olsun diye Ali ismini koydum. Tipi de çok benzedi.’’ dedi.

Güzel oyuncu oğlu Fikret Ali’nin onu çok değiştirdiğini ve geliştirdiğini de sözlerine ekledi. ‘’Fikret’in benim öğretmenim olduğunu öğrendim. Onu öyle bir eğiteyim ki kırmayayım istiyorum. Benim için artık her şey iki kişilik’’dedi.