Hanife Gürdal'dan sevgilisiyle aşk dolu paylaşım

Hanife Gürdal'dan sevgilisiyle aşk dolu paylaşım

İzdivaç programlarına kendisine gelen talipleri beğenmeyerek eleştiri oklarının hedefinde olan Hanife Gürdal'dan sevgilisiyle aşk dolu paylaşım. Gürdal ve tiyatrocu sevgilisinin Midyat'ta çektirdiği pozlar takipçilerinden yoğun bir şekilde eleştiri aldı.

Evlilik programına katıldıktan sonra ün kazanan ve başörtüsünü çıkardıktan sonra magazin gündeminin de konuşulan ismi olan Hanife Gürdal, erkek arkadaşıyla aşk dolu paylaşımlar yapmaya devam ediyor. İzdivaç programlarında kendisine talip olan isimleri beğenmeyerek tepki toplayan Gürdal, tiyatrocu sevgilisi Kemal Ayvaz ile Midyat manzaralı fotoğrafının altına ‘’Aşkım’’ notunu ekledi.

Aynı manzaradan bu kez farklı bir fotoğraf paylaşan Kemal Ayvaz ise sevgilisiyle verdiği pozun altına ‘’Seni sevmeyi de seviyorum’’ diye yazdı. Gelen eleştirilerden sonra paylaşımlarını yoruma kapalı olarak yapan Hanife’ye bu kez Kemal Ayvaz’ın takipçilerinden eleştiri yağdığı görüldü.

‘’Annen gibi duruyor’’

Sosyal medyada takipçilerin çiftin fotoğrafına ‘’Yok artık, ben abla kardeş zannediyordum, cidden annen gibi duruyor’’ yorumlarını yaptığı görüldü.