Gündemden Düşmeyen Olaylı Boşanmanın Davası Başladı!Johnny Depp ve Amber Heard davasının ilk duruşması yapıldı

Gündemden Düşmeyen Olaylı Boşanmanın Davası Başladı!Johnny Depp ve Amber Heard davasının ilk duruşması yapıldı

Gündemden düşmeyen olaylı boşanmanın davası başladı! Johnny Depp ve Amber Heard davasının ilk duruşması yapıldı. Birbirlerini suçlayan ve farklı açıklamalarda bulunan ikilinin birbirlerine açtıkları davanın ilk duruşması sona erdi. Davanın duruşması Yüksek Mahkeme binasında gerçekleşti.

Olaylı Boşanma Davasının İlk Duruşması Gerçekleşti

Johnny Depp ve Amber Heard’ın boşanmaları tüm dünyada en çok konuşulan olaylardan biri olmuştu. Amber Heard ve Johnny Depp birbirlerine karşı farklı suçlamalarda bulundu ve bu suçlamalar sosyal medyayı salladı. Bugün olaylı davanın ilk duruşması gerçekleşti. Duruşmaya iki tarafın katılması magazincileri Yüksek Mahkeme binasına sürükledi. Birbirlerini suçlayan Johnny Depp ve Amber Heard avukatları ile birlikte binaya girdi. Amber Heard’ın yanında kız kardeşi Whitney’de bulunuyordu.

Binanın girişinde Amber Heard’ın kız arkadaşı olan Bianca Butti’de vardı. Olaylı boşanma davası sürecinde Amber Heard şiddet gördüğünü ileri sürmüş ve Johnny Depp asıl kendisinin şiddet gördüğünü ve aldatıldığını söylemişti. Yaşanan bu karmaşık olaylardan sonra ikisi de mahkeme de kendilerinin şiddet gördüğünü kanıtlamaya karar verdi. Şiddet uyguladığı söylenen Johnny Depp’in bu nedenle Karayip Korsanları’nın yeni serisinde yer almadığı bilgisi verildi.

Johnny Depp’ten şiddet gördüğünü hatta boğma teşebbüsünde bulunduğunu söyleyen Amber Heard’a Johnny Depp’te karşı dava açtı. Kendisinin şiddet gördüğünü ve aldatıldığını söyledi. Aldattığı kişinin de Elon Musk olduğunu belirtti. Ayrıca Elon Musk, Amber Heard ile Cara Develigne’nin üçlü bir ilişki yaşadığı da öne sürüldü. Bu anlatılanlar sosyal medyada olay oldu. Evli oldukları sırada Amber Heard’ı asansörde sürekli Cara Develigne ve Elon Musk ile gördüğünü apartman görevlisinin de dile getirmesi olayları iyice alevlendirdi. İkili arasında sular durulmadı ve bugün davanın ilk duruşması gerçekleşti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.