Eşi Murat Akıncı hakkındaki iddialar Zerrin Özer'i hastanelik etti

Eşi Murat Akıncı hakkındaki iddialar Zerrin Özer'i hastanelik etti

Sevgilisi Murat Akıncı ile evlilik kararı alıp geçtiğimiz pazar günü nikah masasına oturan Zerrin Özer'in mutluluğu yarım kaldı. Eşi hakkında ortaya atılan iddialardan sonra boşanma kararı alan Özer panik atak krizi ve yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

Pazar günü 3 yıl önce tanıştığı Murat Akıncı ile nikah masasına oturup hayatını birleştiren Zerrin Özer'in evliliği 3 gün sürdü. Evlendikten sonra eşiyle ilgili dolandırıcılık haberleri Zerrin Özer'e zor günler yaşattı. Büyük moral bozukluğu yaşayan Özer, eşi Murat Akıncı'dan salı günü boşanma kararı almıştı. Sanatçı, aynı gece yüksek tansiyon ve panik atak krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı.

Boşanma kararının ardından evden çıkmayan ve büyük üzüntü içinde olan ve aniden baygınlık geçirmesi şikayetiyle Maslak'taki özel bir hastaneye kaldırılan Özer’in menajeri Kemal Aslan; "Zerrin Hanım iki üç gündür büyük üzüntü içerisinde. Evde bayılmış. Krize girmiş. Yardımcıları bulmuş kendisini. Tansiyonu yükseliyor sürekli. 112 ambulansla buraya getirildi. Doktorlar tansiyonunu düşürüyor ama tekrar çıkıyor. 3-4 saattir buradayız" diye açıklama yapmıştı.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından sosyal medya fenomeni Hakan Kakız'da Murat Akıncı hakkında şok bir açıklama yaparak Akıncı'nın kendisine daha önce aşık olduğunu ve çıplak fotoğraflarını attığını söyledi. DJ Hakan Kakız Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı ile ilgili sosyal medya üzerinden, "Ayol bu adam servet avcısı bir dolandırıcı! Seneler önce bana yazıp bana aşık olduğunu söyleyip çıplak fotoğraflarını atıyordu bana. Daha sonra ünlü bir kız arkadaşıma da aynı şeyleri yaptığını öğrenince her yerden engellemiştim. Yazık yani üzüldüm Zerrin Hanım için, adam resmen oyunculuğunu konuşturup kendine aşık ediyor insanları, tabi sırf paraları yemek için pes." paylaşımında bulundu.