Ebru Şancı'dan karnı açık poz veren anneleri kızdıracak sert eleştiriler

Ebru Şancı'dan karnı açık poz veren anneleri kızdıracak sert eleştiriler

Ünlü model Ebru Şancı’dan hemcinslerinin kızdıracak açıklamalar geldi.7 aylık hamile olan model karnı açık poz veren hamileleri sert bir biçimde eleştirdi. Geçtiğimiz dönemlerde pek çok ünlü anne karınları açık poz vererek objektif karşısına geçmişti.

2014 yılında ünlü futbolcu Alpaslan Öztürk’le aşk yaşamaya başlayan ünlü model Ebru Şancı, 2015 yılında bu aşkı evlilik kararı alarak devam etmişlerdi. Belçika’da dünya evine giren ünlü çift ilk çocuklarını 2016 yılında kucaklarına aldı. Mila ve Ceylin adında ikizleri olan çift bugünlerde ise 3. bebek heyecanı yaşıyor.

2016 yılında dünyaya getirdiği çocuklarının ardından podyumlara veda eden ünlü model geçtiğimiz günlerde Kanal D ‘de yayınlanan 2.Sayfa adlı programa konuk oldu. Yaptığı açıklamalarla gündeme düşen model kanı açık poz veren hamileleri eleştirdi.

“Kanım açık poz vermemi istiyorlar. ‘Hayır’ diyorum. Hamile haliyle kanı açık fotoğraf çektirenler beni rahatsız ediyor. Kimse kusura bakmasın; şık ve hoş bulmuyorum. O ne öyle.” Dedi.

Yaptığı bu açıklamanın ardından akıllara hemen kanı açık poz veren ünlü anneler geldi. Bergüzar Korel ,Müge Boz gibi ünlü anneler hamilelik dönemlerinde karınlarını açarak hamilelik pozları vermişlerdi. Yakın zamanda Cansu Tosun’un da hamilelik pozu vermesinin ardından Ebru Şancı’nın bu açıklamalarına yanıt gelip gelmeyeceği merak konusu oldu.

Normal doğum fanteziye kaçar”

Yaptığı çarpıcı açıklamalarına yayında devam eden Şancı “Sadece 10 kilo aldım. Boyum da 1.80 olduğu için göstermiyorum. Doğum sezaryenle olacak. Normal doğum fanteziye kaçar. Oğlu olacağı için Alpaslan’ın topukları, sevinçten kalçasına vuruyor” dedi.