Ebru Polat Can Yaman'ın yorumu ile güldürdü!

Ebru Polat Can Yaman'ın yorumu ile güldürdü!

ErkenciKuş dizisinin final yapması ile soluğu İtalya'da tatilde alan Can Yaman'ın tatilde paylaştığı fotoğrafına Ebru Polat'tan güldüren yorum geldi. Paylaştığı fotoğrafta kaslı halleri ile dikkat çeken Can Yaman'a yorum yapan Ebru Polat, yakışıklı oyuncunun fiziğine iltifatta bulundu.

Star Tv ekranlarında yayınlandığı günden beri izleyiciler tarafından sevilen bir dizi olan Erkenci Kuş geçen haftalarda final yaparak ekranlara veda etti. Dizinin başrolü olan Can Yaman, final yapan dizinin ardından İtalya’ya tatile giderek yılın yorgunluğunu atmaya çalışıyor. İtalya’daki tatilinden fotoğraflar paylaşan yakışıklı oyuncu, düzgün fiziği ile hayranlarından binlerce beğeni topluyor. Son olarak güneşlenirken çekildiği bir fotoğrafı paylaşan Can Yaman’ın kaslı hali herkes tarafından beğenildi.

Bizimkiler Bir de O Tipleriyle Full Kaprisli

Kaslı hali ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu, paylaştığı fotoğrafın ardından kısa süre içerisinde çok fazla beğeni ve yorum aldı. Binlerce olumlu yorum alan Can Yaman’a en ilgi çekici yorum ise şarkıcı Ebru Polat tarafından yapıldı.

Ebru Polat Can Yaman'ın yorumu ile güldürdü!

Can Yaman’ın kaslı paylaşıma yorumda bulunan Ebru Polat "Maşallah... Olan var olmayan var. Bunu gördükçe evdekine yemek veresi gelmez insanın, bizimkiler birde o tipleriyle full kaprisli, kahır çekiyoruz" diyerek ünlü oyuncunun düzgün fiziğine iltifatta bulundu. Güzel şarkıcının bu yorumu ise Can Yaman’ın hayranlarının dikkatini çekmeyi başardı.

Ebru Polat Can Yaman'ın yorumu ile güldürdü!