Deniz Bulutsuz kimdir? Ozan Güven tarafından fiziksel şiddete maruz kalan Deniz Bulutsuz’un hayatı

Deniz Bulutsuz kimdir? Ozan Güven tarafından fiziksel şiddete maruz kalan Deniz Bulutsuz’un hayatı

Ünlü oyuncu Ozan Güven'in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'un kim olduğu merak edilen konular arasında yerini aldı.

Geçtiğimiz haftalarda ünlü çift sosyal medyada gündeme oturdu. Şiddet olayı ile anılan Ozan Güven ve eski sevgilisi Deniz Bulutsuz hakkında oldukça fazla konu iddia edilmektedir.

Ozan Güven ile ilişki yaşamış ve fiziksel olarak şiddet görmüş olan Deniz Bulutsuz, sosyal medyada ve magazinde gündemi bırakmıyor.

Deniz Bulutsuz Kimdir?

1992’de Dünya’ya gözlerini açan Deniz Bulutsuz, Galatasaray Üniversitesi’nin Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünden kep atmıştır. Ozan Güven’in eski sevgilisi GQ ve Vogue isimli dergilerin özel projelerinde yer alan isimlerinden biridir.

Ozan Güven ve Sosyal Medya Uzmanlığı yapan Bulutsuz’un ilişkisi oldukça tartışmalı bir şekilde sona erdi. Edinilen bilgilere göre 45 yaşına gelen Ozan Güven kendisinden tam olarak 17 yaş genç olan Bulutsuz ile geçtiğimiz haftalarda kavga etmişti. Aslında başta sadece sözlü bir tartışma olan olayın fiziksel şiddete kadar gittiği iddia ediliyor. Ozan Güven’den şiddet gören Bulutsuz’un gözüne kan indiği iddia ediliyor. Darp raporu alan sosyal medya uzmanı uzun süredir birçok platforma gündem olmaya devam etmektedir.

Edinilen bilgilere göre fiziksel şiddet olayının peşini bırakmayan savcılık bir talepte bulundu. Savcılığın isteğinden sonra 2 Adli Tıp Kurumu Uzmanı Bulutsuz’un olayını araştırdı. İstanbul Adli Tıp Şube Müdürü’nün raporundan edinilen bilgiler ışığında Ozan Güven’in aldığı darbeler hayati risk taşımamaktadır. Oldukça kolay müdahaleler ile iyileştirilebilecek müdahalelerdir.

Cem Yılmaz ile birçok filmde oynayan Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz’a şiddet uygulaması üzerine ünlü oyuncu “hakaret, kasten yaralama ve kişiyi hürriyetibdeb yoksun bırakma” suçları ile suçlandı. Ozan Güven’in yaklaşık 14 yıl hapsi istenmektedir.