CZN Burak kimdir? Instagram hesabı CZN Burak’ı takip etmeye başladı!

CZN Burak kimdir? Instagram hesabı CZN Burak’ı takip etmeye başladı!

Instagram hesabı CZN Burak’ı takip etmeye başladı. Peki CZN Burak kimdir? Instagram ikinci kez bir Türk hesabını takibe aldı. Sosyal medya sallandı. İşte detaylar.

Instagram son yılların en çok kullanıcıya sahip sosyal medya uygulamasıdır. Uygulamada milyonlarca takipçiye sahip hesaplar vardır. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok kişi instagram uygulamasını kullanmaktadır. İnstagram’ın ayrıca kendi hesaba mevcuttur.

Dünyada ünlü futbolcular, oyuncular ve şarkıcıların milyonlarca takipçisi vardır. Ülkemizde de milyonlarca takipçiye sahip hesaplar vardır. Bu hesaplardan biri de CZN Burak adıyla kendini duyuran sosyal medya fenomeni hesaptır. İnstagram CZN Burak hesabını takip etmeye başladı. İnstagram bu takiple ikinci kez Türk bir hesabı takibe almış oldu.

Instagram CZN Burak’ı takip etmeye başladı

Yaptığı yemek videolarıyla adını duyurmayı başaran CZN Burak, gerçek adıyla Burak Özdemir’in instagramda 15,1 milyon takipçisi vardır. Oldukça yüksek sayıda takipçi kitlesine ulaşan CZN Burak’ı instagramda takibe aldı.

CZN Burak kimdir? Instagram hesabı CZN Burak’ı takip etmeye başladı!

İnstagram CZN Burak hesabını takip ettikten sonra Burak Özdemir’in hesabını hikayesinde paylaştı. İnstagramın takip ettiği ikinci hesap CZN Burak oldu. Takip ettiği ilk hesap ise ‘mrsmiyav’ adıyla kedi ve kuş fotoğrafları paylaşan bir hesaptır.

Bakanlardan açıklamalar ve sıcak gelişmeler anbean telefonunda! Tüm haberler burada! Merak ettiğin tüm haberler için Gursesgazetesi mobil uygulamasını telefonuna indir! -

Hiçbir gelişmeden habersiz kalmamak için şimdi sen de Gursesgazetesi’u Instagram’da takip etmeye başla

Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutan haber kaynağın Gursesgazetesi artık Facebook’ta! Hadi sen de grubumuza hemen katıl!