Charlie’nin Meleklerinde Ece Seçkin Adeyyo şarkısı gururlandırdı!

Charlie’nin Meleklerinde Ece Seçkin Adeyyo şarkısı gururlandırdı!

Dün vizyona giren Charlie’nin Melekleri filminde bir ilk yaşandı. Charlie’nin Meleklerinde Ece Seçkin Adeyyo şarkısı gururlandırdı! İlk kez bir Hollywood filminde bir Türk şarkısına yer verildi.

29 Kasım 2019 tarihinde vizyona giren Charlie’nin Melekleri filmi izleyiciler tarafından büyük beğeni aldı. Film belli bölümleri İstanbul’da geçmektedir. Türk seyircilerde filmi merakla bekliyordu. Filmde bir ilk yaşandı. Dünya tarihinde ilk kez bir Hollywood filminde Türk bir sanatçının şarkısına yer verildi. Filmde ünlü şarkıcı Ece Seçkin’in sesini duymak Türk izleyiciler tarafından da çok beğenildi. Filmde Ece Seçkin’in ‘Adeyyo’ şarkısına yer verildi. Film kısa sürede Türkiye gündemine oturdu. Film daha dün vizyona girmesine rağmen, birçok kişi tarafından izlendi.

Haberi duyunca ağladığını söyledi!

Ece Seçkin haberi sevenlerinden duyduğunu ve duyar duymaz büyük bir sevinç yaşadı. Ünlü şarkıcı mutluluk gözyaşlarına hakim olamadığını ve böyle bir filmde şarkısının olmasından dolayı gurur duyduğunu da söyledi. Hayranları ünlü sanatçıyı sosyal medya paylaşımlarına etiketleyerek destek verdi.