Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya aşkı bitti mi? Ünlü çift ayrıldı mı?

Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya aşkı bitti mi? Ünlü çift ayrıldı mı?

ünlü çiftin ilişkisi sona mı erdi? Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ikilisi ilişkilerine nokta mı koydu?

Sosyal medyada her gün yüzlerce bilgi dolanıyor. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın ayrıldığı haberleri gündeme oturdu. Ünlü çift Ege sahillerinde tatil yaparken bazı insanlar çiftin ilişkisini noktaladığını belirttiğini söyledi.

Uçankuş’un istihbarat haberlerine göre ünlü çift Kuyucuk’ta meraklı bakışlardan oldukça uzakta ilişkilerini noktalama kararı aldı. Yine aynı iddialara göre ilişki iki tarafı da oldukça yormuş durumda.

Edinilen bilgilere göre ilk ayrılmak isteyen insan Cem Yılmaz olurken güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın da bu düşünceye itirazı olmadı.

İkilinin neden ayrıldığı merak konusu olurken ortada oldukça büyük bir iddia var. Cem Yılmaz’ın hem rol arkadaşı hem de arkadaşı olan Ozan Güven iddialara göre Serenay Sarıkaya’yı platonik olarak seviyor. Bazı insanlara göre ise Cem Yılmaz’ın ilişkisi başladığı tarihlerden beri arkadaşı Ozan Güven ile ilişkisi kötü durumda.

İddialara göre, Ozan Güven’in şiddet uyguladığı iddialarından hemen sonra Cem Yılmaz’ın yaptığı açıklamalara sert bir tepki gösteren Serenay Sarıkaya’nın bu hareketi ikili arasında gerginliğe sebep oldu. Edinilen bilgiler ışığında zaten arası bozuk olan ikilinin ayrılık belirtileri burada baş gösterdi.

Pandemi salgınında herkesin işleri kötüye doğru giderken Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz’da bu virüsten nasibini aldı. İddialara göre ikiliye proje teklifi gelmedi.