Çağla Şıkel’den Arto'ya 3 ay uzaklaştırma cezası

Çağla Şıkel’den Arto'ya 3 ay uzaklaştırma cezası

Çağla Şıkel'in YouTube kanalı üzerinden yayınladığı bir videosuna sert bir yorumda bulunan şarkıcı Arto, mahkeme tarafından 3 ay uzaklaştırma cezası aldı. Arto güzel mankenin yanına 3 ay boyunca yaklaşamayacak.

Ünlü manken Çağla Şıkel ile şarkıcı Arto arasında geçen bir polemik ikilinin mahkemelik olmasına neden oldu. Çağla Şıkel, YouTube kanalı üzerinden ‘Mini etekle nasıl oturulur?’ başlığı altında bir video yayınlamış şarkıcı Arto'da bu video hakkında sert bir yorumda bulunmuştu.

Ünlü modelin yayınladığı videosunu gören Arto, Şıkel hakkında "İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda m…lerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin" diye yorum yaptı. Aynı zamanda Şıkel'in frikik görüntüsünü de paylaşan Arto, gelen tepkiler üzerine bu paylaşımı kaldırdı.

Çağla Şıkel ise, Arto'nun kendisi hakkında yaptığı bu yorum karşısında avukatı aracılığıyla soluğu mahkemede aldı. Arto'nun kendisi hakkında konuşmaması ve yakınına yaklaşmaması için uzaklaştırma talebinde bulunan güzel mankenin bu talebini değerlendirmeye alan İstanbul Aile Mahkemesi, Şıkel'in şikayetini kabul ederek Arto'nun 3 aylık bir süre boyunca Şıkel'e yaklaşmaması kararını verdi.

Mahkeme kararını Instagram hesabından paylaşan Çağla Şıkel, paylaşımın altına da "Kadına her türlü şiddete hayır" diye yazdı.