Buket Aydın mayolu fotoğrafları yayından kaldırıldı!

Buket Aydın mayolu fotoğrafları yayından kaldırıldı!

Ünlü sunucu Buket Aydın'ın mayolu fotoğrafları yayından kaldırıldı. Aydın'ın sevgilisiyle deniz sefası sürdüğü o fotoğraf kareleri 12 saat boyunca yayında kalmıştı.

Kanal D ana haber bülteni spikeri Buket Aydın’ın Bodrum’da eşiyle birlikte çektirdiği fotoğraflar haber sitesinden ışık hızıyla kaldırıldı. Ünlü sunucu sevgilisiyle birlikte deniz sefası sürdüğü o kareler intenetten silindi. HaberTürk yazarı Onur Aydın’ın imzasıyla 10 Temmuz günü yayınlanan görsel 12 saat boyunca sayfada kaldı.

Buket Aydın Kimdir?

Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu ve CNN Türk ekranlarında 40 programının sunuculuğunu üstlenen Buket Aydın, 1 Ocak 1985 Bursa doğumludur. Bir yıl boyunca radyoda haber spikerliği yaptıktan sonra Kanaltürk’e transfer olan Aydın, burada spor bülteni sunmuştur. Kanaltürk kariyeri sonrasında TRT Türk kanalına geçen Aydın, 2011 yılında NTV’ye transfer olan Buket Aydın Gece Bülteni Kuşağı’nı sunmuştur. 2018 yılında Kanal D ekranlarına transfer olan Aydın, şimdilerde Ana Haber Bülteni sunuculuğunu üstlenmeye devam etmektedir.