Bergüzar Korel ile Halit Ergenç çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Türkiye'nin en beğenilen çiftlerinden olan Halit Ergenç Bergüzar Korel çiftinin yeni bebeklerinin cinsiyeti merak konusu olmaya devam ediyor. Sizler için bu haberimizde bebeğin cinsiyeti de dahil olmak üzere çiftin yaptığı açıklamaları derledik.

Ünlü oyuncu Halit Ergenç ve güzel oyuncu Bergüzar Korel 2009 yılında dünya evine girmişti. İkinci bebeğine 4 aylık hamile olan Ergenç Korel çiftinin bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

2. Sayfa Programı’nın haberine göre 9 yaşında ki Ali’nin bir erkek kardeşi olacak.

Bergüzar Korel’in geçtiğimiz önce ki röportajında “bir oğlum var birde kız bebeğin duygusunu tadarsam şahane olur.” Demişti.

Doktorunda Korel’e Sahne Yasağı

Ünlü oyuncunun geçtiğimiz günlerde doktoru sahneye çıkmasını yasaklamıştı. Hemen arkasından ‘Kızlar ve Oğlanlar’ oyununun iptal ediğini sosyal medyadan duyuran ünlü oyuncu “Çok severek oynadığım, yıllar sonra beni koşarak beni sahneye götüren duygularla dolu ‘Kızlar ve Oğlanlar’ oyunumuzun iptal olduğunu üzülerek bildirmek istiyorum. Oyunumuzun yeni sezonu için yaptığımız ilk provasında, her hamilelik sürecinde ki anneyi korkutacak ve gebelik sürecine tehdit ve tehlike oluşturacak bir durum yaşanması sebebiyle yapılan tetkikler sonucunda doktorum tarafından sahneye çıkışım yasaklandı. Çok şükür benim de bebeğimin de sağlıyı yerinde. Hamilelik sürecinde sizin karşınıza çıkmayı çok isterdim ama olmadı. Başta yönetmenin İbrahim Çiçek olmakla beraber tüm Craft Tiyatro ekibinin bana verdiği destek paha biçilmez. Hepinize kalbimin en derininden teşekkür ederim. İlan edilen tüm oyunlara yoğun ilgi gösterip bilet alan canım seyirci; eminim yine kesişecek yollarımız, yanımızda olduğunuz ve anlayışınız için çok teşekkür ederim, sevgilerim ve saygılarımla.” Diyerek durumu açıkladı.